برپایی کارزار رسانه‌ای گل و شیشه در رشت

معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی گیلان گفت: کارزار گل و شیشه با هدف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان امروز برگزار شد.

عصر کاسپین/  آریا طوفانی با اشاره به مشارکت شهرداری رشت،صدا و سیما ، پلیس مبارزه با مواد مخدر ، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان در برگزاری این کارزار رسانه‌ای افزود : باتوجه به افزایش مصرف مواد مخدر به ویژه مواد افیونی صنعتی و کاهش سن اعتیاد؛ لزوم اطلاع‌رسانی به مردم با اجرای آگاهی‌بخشی محله به محله با کمک نیروهای مردم‌نهاد، بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد.
وی خاطرنشان کرد : ویژه برنامه‌های فرهنگی – اجتماعی پیشگیری و مبارزه با مصرف مواد مخدر پارسال در بوستان‌ها برگزار شده بود و امسال نیز به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده که این برنامه با کمک دستگاه‌های مرتبط در محله‌ها و همچنین شهرستان‌ها ادامه یابد.

لازم بذکر است این سومین کارزار در سالجاری بوده و بزودی در شهرستانهای لنگرود و انزلی نیز کارزار پیشگیری از اعتیاد گل و شیشه با هدف اطلاع رسانی و افزایش آگاهی خانواده ها بویژه جوانان ونوجوانان این مرز و بوم برگزار می گردد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =