به مناسبت گرامیداشت روز شهدا انجام شد؛ دیدار مدیرعامل شرکت سیمان خزر با خانواده های شهیدان محمد علی حق بین و محمود زره پوش

0 17

به مناسبت ۲۲ اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر با خانواده‌های سردار سرتیپ شهید حاج محمد علی حق بین و شهید محمود زره پوش دیدار کرد.

عصر کاسپین/ دکتر اسحق جمال امیدی که با همراهی سردار حسین مصطفی پور، حاج محمود ایزددوست (عضو موظف هئیت مدیره شرکت سیمان خزر)، صمد محمد خانی (فرمانده بسیج کارگری سیمان خزر)، حسین اصغرپور ( مدیر روابط عمومی شرکت سیمان خزر) عصر روز سه‌شنبه ۲۴ اسفند ماه و به مناسبت روز شهید و گرامیداشت مقام والای شهدا و تکریم از خانواده شهدا با خانواده های سردار سرتیپ شهید حاج محمدعلی حق بین (فرمانده اسبق لشکر ۱۶ قدس گیلان و مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران و فاتح نبل و الزهرا) و همچنین شهید محمود زره پوش از شهدای والامقام سیمان خزر دیدار کردند.
دکتر اسحق جمال امیدی در ابتدای دیدار آیه ۱۶۹ سوره آل عمران را قرائت کرد.
“ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتابل احیاء عندربهم یرزقون” (و هرگز کسانی را که در راه خدا کشته شده اند مرده مپندارید، بلکه آنان زنده اند و در نزد پروردگارشان روزی می خورند و متنعم هستند) در ادامه به توضیح آیه مذکور و شأن نزول آن پرداخت.
وی در ادامه این دیدار با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهدا و نیز سردار سرتیپ شهید حاج محمد علی حق بین (فرمانده اسبق لشکر ۱۶ قدس) و شهید والامقام سیمان خزر محمود زره پوش، ضمن تجلیل از خانواده های والامقام شهدا بر ضرورت تکریم خانواده معظم شاهد و ایثارگر تاکید کرد.
وی در پایان این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای خانواده شهیدان و همسران شهدای والامقام از ایشان درخواست نمود تا برای خادمان مردم به ویژه در سنگر تولید ملی برای ارائه خدمات شایسته به جامعه دعا فرمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.