همه باید در کنار هم جهت حل معضل چند ده ساله پسماند به شهرداری کمک کنیم

در هفتمین روز از شروع به کار عملیات بهسازی سایت زباله سراوان، اسدالله عباسی استاندار گیلان به همراه سید امیر حسین علوی شهردار رشت، آقازاده نماینده مردم شهرستانهای رشت و خمام در مجلس، امام پناهی فرماندار شهرستان رشت، کارگرنیا، شفیعی و شهرستانی از اعضای شورا و دیگر مسئولان استانی و شهری از روند بهسازی سایت زباله سراوان بازدید به عمل آوردند.

 

عصر کاسپین/ استاندار گیلان طی بازدید میدانی از سراوان ضمن تشکر و قدردانی از تلاشها و پیگیریهای مستمر شهردار و مجموعه شهرداری رشت جهت اجرای پروژه بهسازی سایت زباله سراوان اظهار داشت: همه باید در کنار هم جهت حل معضل چند ده ساله پسماند به شهرداری کمک کنیم. بنده نیز به عنوان استاندار گیلان در کنار شهرداری ایستاده‌ام و در مسیر بهسازی سایت زباله سراوان کمک خواهم کرد.

 

نماینده عالی دولت در استان گیلان تصریح کرد: برای برطرف کردن معضلات سایت زباله سراوان و حل مشکلات مردم منطقه باید روند عملیات اجرایی پروژه‌های مرتبط با آن تسریع پیدا کرده و با سرعت بیشتری مورد پیگیری قرار گیرد.

 

همچنین استاندار گیلان به همراه جمع همراه از تصفیه‌خانه شیرابه لندفیل سراوان هم بازدید به عمل آورد و نسبت به پیشبرد سریعتر کارها، راه‌اندازی دستگاه زباله‌سوز و ایجاد زباله‌سوز جدید تاکید کرد.

 

گفتنی است از ابتدای شروع عملیات بهسازی لندفیل سراوان، سید امیر حسین علوی شهردار رشت همه روزه در سایت زباله سراوان مستقر است و پیشرفت کارها را از نزدیک مورد پیگیری و رصد قرار می‌دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 6 =