مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد: در نشست شورای عالی جمعیت با مجوز فعالیت شعبه هلال احمر خمام موافقت شد

0 30

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: با دستور رئیس جمعیت هلال احمر جهت راه اندازی شعبه خمام و پیگیری مسئولان و در اختیار قرار دادن امکانات و نیروی انسانی این شعبه افتتاح و در راستای خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

عصر کاسپین/ سیاوش غلامی هلال احمر گیلان از موافقت مجوز شعبه هلال احمر شهرستان خمام خبر داد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اعلام این خبر گفت: با توجه به تراکم جمعیت در استان گیلان و پهنه های حادثه خیز این استان، جمعیت هلال احمر علاوه بر آموزش و پیشگیری، برای مقابله با حوادث و بلایا نیازمند توسعه و افزایش ساختار و تشکیلات است و افزایش شعبه در بسیاری از مناطق ضروری است.

سیاوش غلامی افزود: با دستور رئیس جمعیت هلال احمر جهت راه اندازی شعبه خمام و پیگیری مسئولان و در اختیار قرار دادن امکانات و نیروی انسانی این شعبه افتتاح و در راستای خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

مدیرعامل هلال احمر گیلان اظهار داشت: پیش از این در شهر خمام نمایندگی هلال احمر دایر بود، اما با افتتاح این شعبه آمادگی جمعیت هلال احمر برای مقابله با حوادث و بلایا به طور چشمگیری در مرکز استان افزایش می‌یابد.

بر اساس این گزارش: پیرو مصوبه اخیر شورای عالی هلال احمر و با موافقت ارکان جمعیت جهت تسریع در راه اندازی شعبه خمام در استان گیلان، با مجوز هفدهمین شعبه هلال احمر این استان (خمام) موافقت شد.

شهر خمام مرکز شهرستان خمام است که در تاریخ یازدهم آبان ۱۳۹۹ طبق مصوّبه هیئت وزیران از بخش به شهرستان ارتقا یافت، جمعیت شهر خمام ۲۰٬۸۹۷ نفر و جمعیت شهرستان خمام ۵۴٬۸۶۰ نفر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + هفده =