مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان: آزادی خرمشهر جلوه‌ای از معجزه‌ی اراده‌ی الهی و نشانگر قدرت و اقتدار انقلاب اسلامی است

محمد تقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس فرا رسیدن سوم خرداد، سالروز آزاد سازی خرمشهر را به مشترکین و کارکنان این شرکت تبریک گفت.

عصر کاسپین/ متن پیام بدین شرح است :

 سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان ، “روز ملی مقاومت ، ایثار و پیروزی ” یادآور شکوه و عظمت حماسه هشت سال دفاع مقدس، ایستادگی و پایداری ملت ایران و تربیت یافتگان مکتب ولایت فقیه و انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی است.

 آزادی خرمشهر جلوه‌ای از معجزه‌ی اراده‌ی الهی و نشانگر قدرت و اقتدار انقلاب اسلامی، نظام دینی، رهبری معنوی و باور و ایمان و عشق امت به ولایت بوده و هست .

سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روزافزون مشترکین محترم و مجموعه کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

محمد تقی مهدیزاده
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 18 =