رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:هفته قوه قضاییه، نشانگر اهمیت جایگاه ارزشمند عدالت گستران حوزه قضاوت است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، ضمن گرامیداشت سالروز هفتم تیرماه، فرا رسیدن هفته قوه قضاییه را به عدالت گستران دستگاه قضا تبریک گفت.

عصر کاسپین/ در متن پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛

هفتم تیرماه سالروز شهادت مظلومانه دکتر شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش که به‌عنوان هفته قوه قضاییه نام‌گذاری شده، نشانگر اهمیت جایگاه ارزشمند عدالت گستران دستگاه قضا است؛ دستگاهی که با پیشگیری از وقوع جرم، در حوزه قضایی، امور بین‌الملل و سایر حوزه‌ها توانسته از حقوق مردم، نظام و تمامیت ارضی کشور حفاظت و صیانت کند.

دستگاه قضایی و ارکان آن، نقش محوری در برقراری و اجرای عدالت و احقاق حقوق مردم در جوامع امروزی دارد و تقدیم شهدای گران‌قدری همچون شهید دکتر بهشتی و یاران باوفایش گواهی بر این مدعاست.

رافت اسلامی و پاسخ‌گویی دستگاه قضایی متناسب با  نیاز جامعه در هر زمان، یکی از نقاط برجسته قوه عدلیه به شمار می‌رود.

در این راستا،  همراهی و همدلی مجموعه دادگستری کل استان گیلان به ویژه  در ایام بحران همه‌گیری کرونا، با  مسوولان و کارکنان پرتلاش بهداشت و درمان استان ستودنی بوده و  مایه دلگرمی و انگیزه‌ای برای تلاش مضاعف در جهت حفظ و ارتقای سطح سلامت استان است.

 

در پی حمایت‌های همه‌جانبه دستگاه قضا، دادگستری گیلان و دادستانی استان از کادر سلامت، دانشگاه علوم پزشکی گیلان توانست بسیاری از چالش‌های پیش رو را پشت سر بگذارد و با این تعامل و همگرایی کم‌نظیر، مقابله با ویروس منحوس کرونا  امکان پذیر خواهد بود.

این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیرماه، فرا رسیدن هفته قوه قضاییه را به تلاشگران مستحکم، مقتدر و مردمی دستگاه قضا به‌ویژه مجموعه دادگستری استان گیلان تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه ایزد منان برای همگان، سلامتی و بهروزی آرزومندم.

 

دکتر ارسلان سالاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =