گیلان در برخورد با اراذل و اوباش جزء حوزه‌های برتر انتظامی کشور

0 23

سردار عزیزالله ملکی پیش از ظهر شنبه در نشست هم اندیشی با مدیران ارشد رسانه‌ها و خبرنگاران با بیان اینکه گیلان در چند ماه اخیر جز استان‌های آرام بوده است، اظهار کرد: گیلان استانی است که مأموریت‌های ذاتی و اضافه مانند طرح سالم سازی دریا دارد که آن را از سایر استان‌ها متمایز می‌کند.

عصر کاسپین/ فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه حدود ۷ میلیون نفر در ایام عید وارد استان گیلان شدند که با تلاش مأموران بدون خطر و حادثه‌ای اوضاع مدیریت شد، افزود: تجمعات صنفی چند وقت اخیر نیز با سعه صدر نیروی انتظامی به خوبی جمع آوری شد.

وی با بیان اینکه بدون همکاری و همراهی رسانه‌ها و خبرنگاران امکان تأمین امنیت استان گیلان میسر نیست، بیان داشت: تمام تلاش پلیس با هدف تأمین امنیت روانی مردم انجام می‌شود.

سردار ملکی با اشاره به اینکه طی سه سال اخیر سرقت‌های بزرگ مانند طلافروشی در استان مشاهده نشده که علت آن نیز نتیجه بخش بودن تلاش‌های این حوزه است، افزود: در برخورد با اراذل و اوباش جز حوزه‌های برتر کشوری هستیم که این عملکرد بارها مورد تقدیر قرار گرفته است.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به تلاش‌های شبانه روزی نیروی انتظامی برای تأمین امنیت مراسم عزاداری گفت: معتقدیم که با کمک رسانه‌ها می‌توانیم چالش‌ها و موانع را از پیش رو برداریم.

در پایان این نشست از پوستر مسابقه عکاسی اولین سوگواره دلدادگان حسینی رونمایی شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + سه =