تفاهنمامه همکاری مرکز نوآوری و توسعه تعاون استان گیلان با پارک علم و فناروی گیلان

در راستای اهداف کمیته مشترک استانی با مشارکت پارک علم و فناوری گیلان و مرکز نوآوری و توسعه تعاون استان تفاهمنامه همکاری منعقد شد.

عصر کاسپین/ این تفاهم نامه با هدف ایجاد زمینه برای بروز خلاقیت و فراهم نمودن بستر رشد و پرورش ایده‌های نو بر مبنای دانش و ایجاد بستر مناسب برای کارآفرینی، اشتغال و تجاری‌سازی محصولات تعاونی‌های نوبنیاد، پژوهشگران، محققان و دانشجویان در بخش تعاون؛ بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و پارک علم و فناوری گیلان منعقد شد.

توسعه همکاری‌ها و هم‌افزایی ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها، یکی از مهمترین رویکرد توسعه زیست بوم نوآوری در استان است. حمایت از تولید دانش‌بنیان از طریق اتصال ظرفیت‌های نیروی انسانی جویای کار با کاربست رویکرد و فرآیندهای نوین اشتراکی بین دستگاه‌ها اجرایی مهمترین عامل این فرآیند می باشد.

ایجاد شبکه محرک تولید دانش و محصولات دانش بنیان با راهبری مراکز نواوری و توسعه تعاون و همچنین شناسایی و اعلام طرح های دانش بنیان مستعد تعاونی، برای حمایت از این آنها و ایجاد زنجیره تعامل بین تعاونی های دانش بنیان در تجاری سازی و بازاریابی محصولات تعاونی ها از جمله برنامه هایی است که در این تفاهم نامه به اجرا درخواهد امد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =