علائم خاصی در آزمایشات اولیه دانش‌آموزان گیلانی وجود ندارد

0 5

به گفته سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در آزمایشات اولیه دانش‌آموزان مسموم شده هیچ نکته‌ای وجود نداشته و آزمایشات تکمیلی هم برای همه آن‌ها انجام‌شده که نتیجه آن به اطلاع خانواده‌هایشان خواهد رسید.

عصر کاسپین/ محمدتقی آشوبی امشب در جمع خبرنگاران در تشریح آخرین اخبار مرتبط با مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان گیلانی اظهار کرد: متأسفانه تعدادی از دانش‌آموزان استان امروز با علائم تهوع، استفراغ، بی‌قراری، ضعف و بی‌حالی در شهرستان‌های رشت، لاهیجان و املش در اثر مسمومیت به بیمارستان‌ها مراجعه کردند.

وی با اشاره به وضعیت دانش‌آموزان مسموم شده حین مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان افزود: در معاینات اولیه، همه دانش‌آموزان هشیاری کامل داشته و اکسیژن خون آن‌ها نیز کامل بود جز ۲ تن از آن‌ها که بیماری زمینه‌ای همچون آسم و آلرژی داشتند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه اغلب دانش‌آموزان مسموم شده، بهبود یافته و از بیمارستان‌ها مرخص شده‌اند، گفت: هیچ‌کدام از دانش‌آموزانی که به بیمارستان‌های ما مراجعه کردند، درگیری عضلانی نداشتند و سایز مردمک چشم‌های همه مراجعان نرمال بود.

به گفته آشوبی، در آزمایشات اولیه دانش‌آموزان مسموم شده هیچ نکته‌ای وجود نداشته و آزمایشات تکمیلی هم برای همه آن‌ها انجام‌شده که نتیجه آن به اطلاع خانواده‌هایشان خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + یازده =