هوشمند سازی ماشین آلات سازمان عمران شهرداری رشت؛ ناوگان خودرویی سازمان عمران مجهز به GPS شد/ از این پس فعالیت ماشین آلات رصد و پایش می شود.

0 14

پیمان پارسا با اعلام هوشمندسازی ماشین آلات حسب دستور سرپرست شهرداری رشت گفت: برای نخستین بار و در راستای بررسی دقیق عملکرد خودروهای سازمان عمران و همچنین بررسی روزانه وضعیت فنی، خودروهای راهسازی سازمان عمران به دستگاه ردیاب (GPS) آفلاین و آنلاین مجهز گردید.

عصر کاسپین/ سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری، با اشاره به برنامه های کوتاه مدت برای ارتقای ناوگان خودرویی سازمان عمران اضافه کرد: در راستای برنامه های اجرایی سازمان عمران، در گام نخست، برنامه جامع مدیریت کارکرد، تعمیرات و نگهداری ماشن آلات راه اندازی شد.
پیمان پارسا افزود: سازمان عمران با بررسی و نیاز سنجی های فنی در بخش تامین زیرساخت ها در اجرای پروژه های عمرانی، با راه اندازی این نرم افزار، اهداف بلندمدتی را دنبال می کند.
وی یادآور شد: بررسی و نیاز سنجی به موقع و صحیح تامین قطعات خودرویی به منظور جلوگیری از هدر رفت هزینه های اضافی، تامین، نگهداری و حفظ وضعیت مطلوب دستگاه های عمرانی و مدیریت تخلفات و تصادفات مدیریت هوشمند شده است.

پارسا در ادامه افزود: انبار داری و کنترل مطلوب ورودی و خروجی مصالح، ثبت مستندات و شناسنامه تجهیزات و کارکرد هر خودرو، مدیریت کیفیت کارکرد ماشین آلات و پرسنل، مدیریت مسیرها و تردد و ماموریت ماشین ها، مدیریت سوخت، بارگیری و تخلیه معادن نیز از مزایای هوشمندسازی می باشد.
پارسا با اشاره به هوشمندسازی ناوگان خودرویی اظهار داشت : پس از نصب و تامین زیرساخت های نرم افزاری و نیروی انسانی، برای اجرا و تحقق مدیریت جامع کارکرد و هزینه های ماشین آلات سازمان عمران، پروژه تجهیز کلیه ماشین آلات فنی و عمرانی این سازمان نیز به ردیاب اجرا شد و کلیه ماشین آلات فنی به دستگاه های GPS مجهز گردیده و با قابلیت کارکرد اتصال به نرم افزار جامع مدیریت، فاز اجرایی هوشمندسازی و کنترل پروژه ها آغاز می شود.
پارسا ابراز امیدواری کرد، با اجرای این طرح که برای نخستین بار به مرحله اجرا درآمده، بتوان با سرعت بیشتر و کیفیت مطلوب تری به شهروندان خدمت رسانی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 10 =