پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت فرا رسیدن روز ملی اورژانس پیش بیمارستانی

0 4

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، ضمن تبریک فرا رسیدن ۲۶ شهریور ماه، سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی، گفت: همکاران اورژانس پیش بیمارستانی برای ارائه خدمت به مردم و در انجام مأموریت‌ها همیشه در اوج درخشیده‌اند.

عصر کاسپین/ در این پیام آمده است:

۲۶ شهریور ماه که به عنوان روز ملی اورژانس پیش بیمارستانی نامگذاری شده است، فرصتی مناسب برای ارج نهادن به تلاشگران این عرصه و تقدیر از زحمات آنان است.

بی تردید همکاران اورژانس پیش بیمارستانی در تمامی نقاط برای ارائه خدمت به مردم و در انجام مأموریت‌ها همیشه در اوج درخشیده‌اند.

کاهش بروز سوانح و انجام اقدامات فوری خدمات درمانی اولیه به مصدومین یکی از اهداف مهم نظام سلامت کشور است‌ و در این راستا همیشه شاهد تلاش جهادگران اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث بوده‌ایم و این تلاش‌ها در بحران ها بسیار زیاد بوده است.

نیروهای پرتلاش اورژانس پیش بیمارستانی در شرایط بحرانی و حساس ترین لحظات و ثانیه ها برای خدمت رسانی بر بالین مصدومان و بیماران حاضر می شوند و برای نجات جان نیازمندان، خالصانه و متعهدانه می کوشند.

در روزهای سخت بحران همه گیری کرونا نیز شاهد تلاش شبانه روزی سفیدپوشان اورژانس پیش بیمارستانی برای مبارزه با این بیماری بودیم و در این راه تعدادی از این عزیزان جان خود را تسلیم کردند و به خیل شهدای مدافع سلامت پیوستند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت حوزه اورژانس پیش بیمارستانی و تقدیر از تلاشگران این حوزه، فرا رسیدن روز ملی اورژانس پیش بیمارستانی را تبریک عرض می نمایم و برای همگان توفیق روز افزون و سلامتی آرزو مندم.

دکتر محمدتقی آشوبی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 2 =