مدیرکل صمت گیلان خبر داد؛ فعالیت بی وقفه تولیدکنندگان با وجود مشکلات و تحریم‌ها

0 1

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: علیرغم وجود مشکلات از جمله تحریم‌ها و مسائل ارزی؛ تولید کنندگان یک گام هم به عقب ننشسته اند.

عصر کاسپین/ تیمور پور حیدری با همراهی فرماندار لاهیجان در بازدید از چند واحد تولیدی در لاهیجان ضمن تشکر از تلاش صاحبان صنایع شهرستان در تداوم پویایی صنعت استان و لاهیجان گفت: صنایع ما باید با به روز رسانی و توسعه بتوانند با تولیدات صادرات محور بازارهای هدف را با قدرت در دست گیرند.

وی گفت: ۷۴ واحد صنعتی شاخص و صادرات محور در لاهیجان فعالیت دارند و با وجود همه مشکلات و تحریم‌ها و مسائل ارزی در صادرات نسبت به سال گذشته رشد داشتیم که در نتیجه تلاش‌ها و زحمات تولید کنندگان و تجار به دست آمده است.

مدیر کل صمت گیلان با اعلام خبر جذب وام های تبصره ۱۸ در آینده نزدیک افزود: در صورت جذب این اعتبارات می‌توانیم در جهت نوسازی و توسعه واحدهای تولیدی کمک بیشتری نماییم.

در ادامه این بازدید ها؛ علی براتی فرماندار لاهیجان تاکید کرد: توجه به توسعه واحدهای صنعتی شهرستان و افزایش توان صادراتی آنها مهم بوده و لاهیجان به عنوان قطب صنعت غذایی به ویژه چای و کلوچه گیلان است.

وی افزود: توجه به نقاط قوت واحدهای صنعتی شهرستان و توسعه بیشتر آنها جهت ایجاد زمینه اشتغال بیشتر جوانان از اهمیت بالایی برخوردار است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =