بازدید مدیرعامل منطقه آزاد انزلی از سه مجتمع تولیدی صنعتی: واردکننده هایی که به تولید‌کننده تبدیل شدند

0 25

در ادامه بازدیدهای میدانی؛محمد سجاد سیاهکارزاده رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان از سه شرکت تولیدی صنعتی که مراحل تولید آزمایشی خود را جهت شروع به کار رسمی طی می کنند، بازدید به عمل آورد.

عصر کاسپین/ در این برنامه کاری که معاون و مدیران معاونت اقتصادی، مدیران حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان حضور داشتند، مدیرعامل سازمان با حضور در شرکت های مزبور از آخرین مراحل ساخت و بهره برداری آنها آشنا شده و در جریان کمیت و کیفت اقدامات در حال انجام قرار گرفت.

بنابراین گزارش سیاهکارزاده و هیأت همراه وی از شرکت پرین پوشاک که در زمینه تولید پوشاک مشغول به فعالیت می باشد، شرکت های وزین آریان رهام تولید کننده یخچال صنعتی و پارس ابزار تندیس که در حال تولید ابزارآلات صنعتی است بازدید به عمل آورد و در جریان آخرین وضعیت تولیدات آزمایشی سه مجموعه تولیدی فوق قرار گرفت.

از نکات جالب واحدهای تولیدی فوق اینکه هر سه مجموعه از شرکت های واردکننده کالا و محصولات در حال تولید خود بودند که ظرف سالهای اخیر با ارائه مشاوره ها و مشوق های حمایتی سازمان منطقه آزاد انزلی که براساس قوانین و مقررات مناطق آزاد و در راستای اجرای اسناد بالادستی همچون ماده ۱۱ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی صورت گرفت، اقدام به انتقال تکنولوژی تولید کالاهایی نمودند که از سوی آنها به داخل کشور وارد می گردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 13 =