ارائه بدون وقفه خدمات درمانی ایثارگران تحت پوشش بنیاد

صبح کاسپین : معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران از ادامه دریافت خدمات درمانی خانواده معظم شهدا و ایثارگران تحت پوشش بنیاد از سوی شرکت بیمه ایران خبر داد.
سید منصور میرمرادی با اشاره به توافقات صورت گرفته برای پرداخت مطالبات شرکت بیمه گر افزود: با توجه به پیگیری حجت الاسلام و المسلمین شهیدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دستور رییس جمهوری پرداخت مطالبات شرکت بیمه گر ادامه دارد و ایثارگران همچون گذشته می توانند از خدمات درمانی پایه و تکمیلی در سراسر کشور استفاده کنند.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اینکه سلامت جامعه ایثارگران از مهم‌ترین اولویت‌های بنیاد است، گفت: تمام تلاش ما ارائه بهترین خدمات به ایثارگران است که در همین راستا، هزینه های درمان جامعه شاهد و ایثارگر از طریق بیمه های همگانی و تکمیلی پرداخت می‌شود.
میرمرادی با اشاره به همکاری شایسته سازمان برنامه و بودجه، وزارت امور اقتصادی و دارایی و شرکت سهامی بیمه ایران در مورد پرداخت حق بیمه ایثارگران گفت: خوشبختانه رضایت جامعه شاهد و ایثارگر از خدمات درمانی بنیاد افزایش چشمگیری داشته و استفاده جامعه شاهد و ایثارگر از بهترین خدمات پزشکی و دارویی حق آنان است و بنیاد سعی دارد تا از طریق آیین‌نامه‌های دارویی و قراردادهای بیمه تکمیلی، بهترین خدمات را به این جامعه ارائه دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − دوازده =