با تایید استاندار گیلان: انجمن خیرین کتابخانه ساز گیلان به ثبت رسید

صبح کاسپین : سرپرست اداره کل کتابخانه های اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان از ثبت نهایی انجمن خیرین کتابخانه ساز استان گیلان با تایید استاندار گیلان خبر داد.
زهرا بدن آرا ضمن اعلام خبر ثبت نهایی انجمن خیرین کتابخانه ساز گیلان با بیان اینکه برای ایجاد این انجمن گام های اساسی و مهمی با کمک و همیاری خیرین و حامیان کتاب در استان گیلان برداشته شد افزود: تشکیل این انجمن توسط این افراد برکات و دستاوردهای مهمی برای حوزه کتابخانه های عمومی در پی خواهد داشت.
وی به برگزاری جلسات مختلف با خیرین در تشکیل هیئت موسس و هیئت امنا و انتخاب اعضاء هیئت مدیره و مدیرعامل نیز در سالهای گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: روند ثبت و فعالیت این انجمن طی جلسات رسمی و با حضور معاونین استاندار گیلان در سال۹۴ و بصورت رسمی آغاز و با انتخاب اولین مدیرعامل این انجمن مراحل ثبت خود را سپری کرد.
بدن آرا همچنین با اشاره به حمایت استاندار فرهیخته استان گیلان از روند تشکیل انجمن، این حمایت را مایه دلگرمی جامعه فرهنگی استان عنوان و از تلاش ها و پیگیریهای وی قدردانی کرد.
سرپرست اداره کل کتابخانه های اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در پایان استفاده از توان نیکوکاران و خیرین، برای کمک به ساخت و تجهیز کتابخانه های عمومی را از اهداف این انجمن عنوان کرد و گفت: توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی ، بهره گیری از توان خیرین در کل استان و بهره مندی از ظرفیت انجمن شهرستانها از مهمترین اهداف انجمن خیرین کتابخانه ساز استان گیلان خواهد بود.
زهرا بدن آرا همچنین ابراز امیدواری کرد: با تشکیل و ثبت نهایی انجمن خیرین کتابخانه ساز در سایر شهرستانها؛ شاهد حضور فعال خیرین و نیکوکاران و به نتیجه رسیدن اهداف و برنامه های این انجمن باشیم.
گفتنی است محمد حسن عاقل منش به عنوان مدیرعامل، محمد احمدی پور، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان، کیمیا تنهایی سنگاچین، مدیر مرکز آموزش و پژوهشهای توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه گیلان، علی اکبر اوسط مقدم، مدیرکل نوسازی مدارس گیلان، هادی تیزهوش تابان، رئیس اتاق بازرگانی گیلان، سید محمد میرمعصومی و عطاء اله عطایی پیرکوهی روسای پیشین ادارات کتابخانه های عمومی شهرستانهای تالش و سیاهکل، اعضای هیات مدیره انجمن خیرین کتابخانه ساز استان گیلان را تشکیل می دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =