نشست استاندار گیلان با اعضاء هیأت مدیره شرکت کشتیرانی خزر

به گزارش عصرکاسپین،استاندار گیلان در نشست اعضاء هیأت مدیره شرکت کشتیرانی خزر گفت: تمام تلاش ما بر این بوده است که موانع اقتصاد دریامحور در گیلان برداشته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر نجفی در این نشست با اشاره به ظرفیت بالای استان گیلان در حوزه اقتصادی و گردشگری، خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را برای تقویت حوزه اقتصادی استان به کار بسته‌ایم و نتایج خوبی حاصل شده است که البته کافی نیست و ضرورت دارد توجه بیشتری به این موضوع داشته باشیم.

وی تصریح کرد: باید برای تقویت بنیه اقتصاد دریا محور، همه جانبه نگر باشیم و بپذیریم تقویت استان گیلان تقویت کشور را به دنبال خواهد داشت.

نماینده عالی دولت در استان گیلان گفت: در گرفتن حق و حقوق استان با هیچکس تعارف ندارم و با تمام ظرفیت و توان جهت پیشبرد منافع استان پیش خواهیم رفت.

وی اظهار کرد: دریای خزر بستری مناسب برای توسعه اشتغال و رونق بخشیدن به اقتصاد کشورهای حاشیه آن است.

استاندار گیلان با بیان اینکه حمل و نقل در دریای خزر نیازمند توجه بیشتری است اظهار کرد: اراده ما بر این بوده و هست که با تمام توان و ظرفیت جهت تقویت این حوزه تلاش کنیم و موانع رونق اقتصاد دریامحور را برداریم و یقیناً توسعه این بخش ضمن کسب سود اقتصادی، متضمن حق حاکمیت ملی کشور بر این دریا خواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =