استاندار گیلان : وجود آرامش و امنیت رونق اشتغال و سرمایه گذاری را فراهم می کند

0 139

به گزارش عصرکاسپین،استاندار صبح امروز در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی این نیرو را مظهر امنیت در جامعه دانست و گفت: وجود آرامش و امنیت موجود در استان می‌تواند شرایط را برای رونق اشتغال، سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات مردم فراهم ‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی که به مناسبت هفته‌ی نیروی انتظامی برگزار شده بود با گرامیداشت این هفته افزود: به شهدای جان برکف نیروی انتظامی که در دفاع از اسلام، نظام اسلامی و میهن جان خود را نثار کردند درود می‌فرستیم.

وی هفته‌ی نیروی انتظامی را فرصت مغتنمی برای قدردانی از همه‌ی نیروهای خدوم این عرصه دانست و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در کنار نیروهای دیگر نظامی در همه‌ی عرصه‌ها باعث امنیت کشور و استان هستند.

نماینده عالی دولت در گیلان امینت را لازمه و پیشنیاز توسعه دانست و گفت: بحمدا… مردم قدردان این امنیت و فداکاری‌ها هستند و خود را مکلف به همکاری در جهت تداوم و پایداری آن می‌دانند.

وی حضور نیروی انتظامی در تمام عرصه‌ها را نشان از اثرگذاری اقدامات آنان ارزیابی کرد و اظهار داشت: در این هفته باید از تمام زحمات نیروی انتظامی که در سرما، گرما و روزهای تعطیل سال در حال خدمت به مردم هستند قدردانی کنیم.

دکتر سالاری با اشاره به اینکه حفظ امنیت محصول یک کار همگانی بویژه با همراهی مردم است افزود: در این میان مظهر امنیت نیروی انتظامی است که با مشارکت اقشار مختلف به ثمر می‌نشیند.

وی همچنین از همراهی و همکاری خانواده‌های نیروهای انتظامی نیز قدردانی کرد و گفت: احترام به نیرو‌های انتظامی در عرصه‌های مختلف احترام به امنیت جامعه و مردمی است که این امنیت برای آنان فراهم می‌شود.

استاندار گیلان از ایجاد فضای آرام در استان گیلان که مرهون تلاش‌های نیروهای نظامی و انتظامی است قدردانی کرد و گفت: وجود آرامش و امنیت موجود در استان می‌تواند شرایط را برای رونق اشتغال، سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات معیشتی مردم فراهم ‌کند.

وی با بیان اینکه همه باید با تمامی امکانات از نیروی انتظامی پشتیبانی نماییم گفت: این پشتیبانی به منظور این است تا وظیفه‌ی خطیر و اثربخش نیروی انتظامی روز به روز بهتر از گذشته محقق شود.

نماینده عالی دولت در گیلان گفت: تلاش‌هایی که با مشارکت اقشار مختلف و با محوریت نیروی انتظامی انجام می‌گیرد با دعای خیر مردم و کمک خالصانه‌ی آنان پیش می‌رود.

در ابتدای مراسم صبحگاه، سردار محمدرضا اسحاقی فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه شعار هفته نیروی انتظامی امسال پلیس برای امنیت و امنیت برای همه است گفت: در راستای تحقق هرچه بیشتر امنیت در استان گیلان اقدامات متعددی انجام می‌شود تا آرامش همواره در استان پایدار باشد.

در این مراسم همچنین از خانواده شهدای نیروی انتظامی و نیز کارکنان بازنشسته و نمونه‌ی نیروی انتظامی قدردانی شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.