تحقق آرمانهای شهدا مطالبه اصلی فرزندان شاهد است

0 139

عصرکاسپین ، احمد رمضانپور نرگسی عضو شورای اسلامی شهر رشت با محمد رمضانی مدیر جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار گیلان، دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار گیلان، احمد رمضانپور نرگسی عضو شورای اسلامی شهر رشت با محمد رمضانی مدیر جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار گیلان، و تنی چند از اعضای این جمعیت دیدار کرد.
دکتر رمضانپور با اشاره به اینکه جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار از ظرفیت‌های بزرگ استان برای اجرای کارها در بخش‌های مختلف به خصوص بخش فرهنگی محسوب می‌شود، گفت: همانطور که شهدا برای تحقق اهداف نظام خون خود را فدا کردند، هم‌اکنون فرزندان شهداء و ایثارگران نیز برای از بین بردن موانع و تحقق اهداف شهدا و آرمانهای امام راحل (ره) سختی های زیادی را متحمل می‌شوند
وی با اشاره به مشکلات وجود بیکاری در استان افزود: اگر آموزش‌ها و مهارت‌های لازم به جوانان درست آموخته شود، شاهد کاهش امار بیکاری در استان خواهیم بود و برای تحقق این امر می‌توان از توان قوی جمعیت‌هایی چون جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار استان گیلان بهره برد.
عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: برای توسعه استان به خصوص کلان‌شهر رشت کارهای اساسی نباید لنگ بمانند و برای اجرای برنامه‌های قوی از افراد توانمند و شایسته که متعهد به پیروی از ولایت فقیه هستند،بهره بگیریم.
وی با تاکید بر اینکه یکی از شعارهای زیبای جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار این است که همه فرزندان ایران فرزندان شهداء هستند، تصریح کرد: این شعار نشان می‌دهد، هدف این جمعیت خدمت به همه آحاد جامعه و مردم است.
دکتر رمضانپور افزود: مردم همواره قویترین پشتوانه در هر حزب و تشکلی محسوب می‌شوند و به همین دلیل فرزندان شاهد و ایثارگر همواره مورد تکریم مردم هستند چون اصل مطالبه‌گری این عزیزان همواره خدمت صادقانه به مردم و ادامه راه پدرانشان بوده است.
وی گفت: خدمت شهداء به مردم صادقانه بود و خدمت صادقانه همچون خون شهداء همیشه پایدار و زنده است.
عضو شورای اسلامی شهر رشت خاطر نشان کرد: تقویت بخش اقتصادی تاثیر فراوانی در دیگر بخش ها نظیر بخش‌های سیاسی، فرهنگی،اجتماعی و… دارد و باید جوانان حمایت شوند تا وضعیت اقتصادی خوبی داشته باشند.
در ادامه این دیدار محمد رمضانی مدیر جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار گیلان ضمن تشکر از حضور دکتر رمضانپور در دفتر این جمعیت گفت: هدف این جمعیت این است که ید واحده قدرتمندی برای تحقق اهداف نظام در گیلان داشته باشیم.
وی با اشاره به انجام اقدامات مختلف جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار گیلان در بخش های مختلف از جمله بخش فرهنگی استان ،خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی اعضای این جمعیت که علاوه بر فرزندان شاهد و ایثارگر پذیرای همه عزیزانی است که دل در گرو تحقق اهداف نظام و انقلاب دارند، خدمت به مردم در بخش های مختلف است.
محمدرمضانی خاطر نشان کرد: مطالبه‌گری اصلی این جمعیت تحقق اهداف شهدا در جامعه است و برای اجرای این امر از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.