تعیین تکلیف سپرده‌گذاران زیر ۳ میلیون تومان تعاونی منحله وحدت

0 124

به گزارش عصرکاسپین،موسسه اعتباری ملل اعلام کرد: موجودی حساب سپرده‌گذاران زیر ۳ میلیون تومان تعاونی منحله وحدت که به شعب تعاونی مراجعه کرده و موفق به دریافت ملل کارت شده‌اند به کارت منتقل و امکان دریافت وجوه میسر شد.
روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، به اطلاع سپرده‌گذاران محترم تعاونی اعتبار منحله وحدت می‌رساند با توکل بر عنایات خداوند منان آن دسته از سپرده‌گذاران که مانده حساب آنان تا ۳۰ میلیون ریال بوده و با توجه به اطلاعیه شماره ۴ به شعب تعاونی مراجعه و موفق به دریافت ملل کارت شده‌اند موجودی حساب آنان به کارت منتقل و امکان دریافت وجوه از شبکه بانکی و خرید از پایانه های فروشگاهی فراهم شده است.

سپرده گذاران محترمی که به علت ازدحام جمعیت یا بسته بودن شعب تعاونی منحله وحدت به هر دلیل نتوانسته‌اند نسبت به احراز هویت و دریافت ملل کارت اقدام کنند،می‌توانند در تاریخ‌های دوم، سوم و چهارم آبان ماه به شعب تعاونی مراجعه و ضمن ارائه مدارک و احراز هویت، ملل کارت خود را دریافت کنند.
همچنین به اطلاع سایر سپرده‌گذاران محترم که سپـرده آنان بیش از ۳۰ میلیـون ریال است می‌رساند با توجه به شناسایی میزانی از دارایی های تعاونی وحدت و هماهنگی با مراجع ذیصلاح٬ متعاقبا طی اطلاعیه بعدی که بعد از تاریخ‌های فوق الذکر است نحوه مراجعه سپرده‌گذاران تعیین و اطلاع رسانی می‌شود.

بدیهی است کار شناسایی و رفع مشکلات حقوقی، ثبتی، شهرداری، رفع تصرف و… از سایر دارایی‌های تعاونی اعتبار منحله وحدت در حال پیگیری جدی است که به محض حصول نتیجه برای دریافت خط اعتباری به بانک مرکزی اعلام و پس از اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح مراتب به اطلاع سپرده گذاران خواهد رسید.

همانگونه که در اطلاعیه‌های قبلی نیز اعلام شده است تمامی تلاش خدمتگزاران شما در موسسه اعتباری ملل این است که دراولین فرصت نسبت به ساماندهی و حل و فصل مشکل به وجود آمده اقدام کرده و سپرده گذاران محترم اطمینان داشته باشند که در راستای احقاق حق آنان پیگیری لازم به عمل خواهد آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.