جنایت؛ پایان دوستی مخفیانه

0 108

به گزارش عصرکاسپین، زن جوان برای پایان دادن به رابطه‌ پنهانی‌اش با یک مرد، نقشه جنایت کشید. او برای این‌‌کار مردی را اجیر و با همدستی او نقشه‌اش را عملی کرد اما راز این جنایت خیلی زود فاش شد.
تحقیقات پلیس در این پرونده از نیمه‌شب ۱۸تیرماه شروع شد. آن شب یکی از ساکنان عباس‌آباد ورامین با شنیدن صدای درگیری از کوچه، خودش را به مقابل پنجره رساند و همزمان مردی را دید که سوار بر موتور در حال دورشدن بود و کمی آن‌طرف‌تر یک پراید با درهای باز توقف کرده بود. مرد که مشکوک شده بود خودش را به کوچه رساند و وقتی به یک قدمی پراید رسید، چشمش به راننده افتاد که غرق در خون پشت فرمان افتاده بود.

با گزارش ماجرا به پلیس، طولی نکشید که کارآگاهان جنایی همراه با تیم بررسی‌ صحنه جرم و امدادگران اورژانس در محل حادثه حاضر شدند. معاینات اولیه نشان می‌داد که مرد جوان بر اثر اصابت ضربات چاقو به قتل رسیده است. به‌نظر می‌رسید که وی حتی فرصت نکرده از ماشین پیاده شود و قاتل به محض نزدیک ‌شدن به ماشین، با چاقو به او ضربه زده و گریخته است. مأموران در ادامه موفق به شناسایی هویت مقتول به نام پدرام شدند.

بررسی‌ها نشان می‌داد که او آخرین بار با زنی به نام پروین قرار ملاقات داشته است. مأموران در ادامه متوجه شدند که محل زندگی پروین در نزدیکی همان محلی است که مقتول به قتل رسیده است. همه‌‌چیز از این حکایت داشت که پروین در این ماجرا نقش دارد و به همین دلیل مأموران سراغ او رفتند اما زن جوان گفت که مقتول را نمی‌شناسد. او در ادامه تحقیقات اظهاراتش را تغییر داد و مدعی شد که مقتول چندبار برایش مزاحمت ایجاد کرده بود اما نمی‌داند چه‌کسی او را به قتل رسانده است.

پروین تنها مظنون پرونده بود و پلیس حتم داشت که وی راز جنایت را می‌داند. مأموران تمامی روابط او را زیرنظر گرفتند تا اینکه متوجه شدند این زن گاهی برای فالگیری نزد زن آرایشگری به نام پری می‌رفته که علاوه بر آرایشگری فالگیری و رمالی نیز می‌کرد. پروین در جریان رفت‌وآمد به محل کار زن آرایشگر با برادر او به نام عباس دوست شده بود و این احتمال وجود داشت که عباس نیز از ماجرای جنایت باخبر باشد.

ماموران بار دیگر به سراغ پروین رفتند و وقتی او مدعی شد که عباس را نمی‌شناسد شکی باقی نماند که وی راز مهمی را پنهان می‌کند. بنابراین دستور بازداشت او صادر شد و در نهایت وی به قتل راننده پراید اعتراف کرد. او گفت: می‌خواستم به رابطه‌ پنهانی‌ام با پدرام(مقتول) خاتمه دهم اما او دست بردار نبود. برای همین پیشنهاد قتلش را به عباس دادم و او هم قبول کرد. شب حادثه با مقتول تماس گرفتم و قرار ملاقات گذاشتم. همزمان ماجرا را به عباس خبر دادم و او راهی محل قرار شد و پدرام را به قتل رساند.

با اعترافات این زن، عامل جنایت نیز دستگیر شد و گفت: پروین به من گفته بود که مقتول او را تهدید می‌کند، برای همین قبول کردم که او را به قتل برسانم. شب حادثه با موتور به محل قرار رفتم. خودروی پراید مقتول را دیدم که توقف کرده بود. نزدیکش شدم، کنارش ایستادم و تا ‌خواست از ماشین پیاده شود، با چاقو چند ضربه به او زدم و فرار کردم.به گفته سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران، برای متهمان پرونده قرار بازداشت صادر شده و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.