در دیدار جمعی از آتشنشانان با رئیس شورای اسلامی شهر رشت بیان شد: پرداخت پاداش پایان سال به آتشنشانان

0 132

عصرکاسپین ،در دیدار جمعی از آتشنشانان شهرداری با رئیس شورای اسلامی شهر رشت به پرداخت پاداش پایان سال ۹۵ به آتشنشانان شهرداری رشت تاکید شد.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این دیدار با قدردانی از تلاشهای شبانه روزی آتشنشانان شهر رشت اظهار کرد: پرداخت به موقع حقوق سازمانهای شهرداری رشت از جمله مباحث مورد تاکید شورا می باشد.
سید امیر حسین علوی در خصوص پرداخت پاداش پایان سال ۹۵ به آتشنشانان افزود: متاسفانه این اقدام هنوز انجام نشده است و تاکید می کنم هر چه سریعتر نسبت به پرداخت پاداش پایان سال ۹۵ به آتشنشانان اقدام شود.
وی در خصوص عدم پرداخت حقوق آتشنشانان در ماه جاری تصریح کرد: ماه گذشته آتشنشانی زودتر از بقیه سازمانها حقوق خود را دریافت نمود و ان شاا با رفع مشکلات مالی پرداخت به موقع حقوق برای تمامی سازمانهای شهرداری اجرایی شود.
علوی افزود: با توجه به اینکه پاداش پایان سال ۹۵ به تمامی سازمانهای تابع شهرداری رشت انجام شده است عدم پرداخت پاداش به آتشنشانان باید پیگیری و هر چه سریعتر به سرانجام برسد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت در این دیدار آتشنشانان حاضر خواستار دریافت پاداش پایان سال ۹۵، پرداخت به موقع حقوق و رفع مشکلات مربوط به اضافه کاریهای سازمان شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.