دستگیری مادر و پسر قاچاقچی/مجرمان به مقامات قضایی معرفی شدند

0 114

به گزارش عصرکاسپین،رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از دستگیری مادر و پسر قاچاقچی در شهر رشت خبر داد و گفت: این مادر و پسر قصد داشتند در پوشش خانواده، هروئین به داخل استان وارد کنند.
به گزارش عصرکاسپین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احدالله احدی اظهار کرد: مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی بررسی گزارشات مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان گیلان مطلع شده و با تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان با بیان اینکه مأموران عملیات ویژه خودروی تاکسی حامل این قاچاقچی(مادر۵۱ ساله) که در پوشش خانواده و با خودروهای عبوری قصد ورود مواد مخدر به استان را داشتند در جاده پیربازار- رشت متوقف کردند، افزود: متهم به همراه پسر۳۱ ساله اش دستگیر و در بازرسی از کیف دستی متهمان دو کیلوگرم هروئین کشف شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، گفت: شماره تلفن ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارشات مردم درحوزه مواد مخدر است.

دستگیری توزیع کننده مواد مخدر در املش

همچنین فرمانده نیروی انتظامی املش نیز اظهار کرد: در پی گزارشات مردمی مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط فردی در این شهرستان، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ احمد وکیل صادقی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات نامحسوس از صحت این موضوع اطمینان حاصل کردند، افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از منزل مسکونی این متهم یک کیلوگرم تریاک، یک حقه وافور و یک دستگاه ترازوی توزین دیجیتال کشف و ضبط کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم ۳۰ساله با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد، تصریح کرد: شهروندان هرگونه موارد مشکوک را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.