دلیل اخراج قائدی: دست شفر را پس زد!

0 146

به گزارش عصرکاسپین،در حالیکه امروز بعدازظهر، خبر اخراج مهدی قائدی، بازیکن جوان استقلال، طرفداران این تیم را شوکه کرده است، بسیاری هنوز از دلیل اخراج این بازیکن بی خبر هستند.

باشگاه هم هنوز دلیل اخراج قائدی را اعلام نکرده و تنها نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال گفته که شفر او به جهت تنبیه، به تیم امید استقلال می فرستد.

اما دلیل اخراج قائدی چه بوده است؟ ظاهرا دیروز مهدی قائدی توقع داشته در ترکیب استقلال قرار بگیرد. البته اینکه توقع او این بوده که فیکس باشد یا به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شود، چندان مهم نیست اما او به هر ترتیب می خواسته در ترکیب استقلال قرار بگیرد. بازی دیروز مقابل فولاد تمام شد و شفر هم قائدی را بازی نداد.

زمانی که شفر وارد رختکن می شود، به بازیکنان خسته نباشید می گوید و شروع می کند به دست دادن با تک تک بازیکنان. زمانی که به قائدی می رسد، در کمال ناباوری او دست شفر را پس می زند و با او دست نمی دهد. این اتفاق مقابل چشم بازیکنان می افتد و البته شفر خیلی زود سراغ بازیکن دیگری می رود و با او دست می دهد!

به همین دلیل، شفر اجازه تمرین کردن به قائدی در تمرین عصر شنبه را نمی دهد و البته او را به تیم امید استقلال تبعید می کند تا تنبیه شود. ظاهرا باید از این به بعد، قائدی را بازیکن تیم امید استقلال بنامیم و او زیر نظر محمد نوازی با تیم امید استقلال تمرین کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.