دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با دو خانواده شهید انزلی

0 102

به گزارش عصرکاسپین،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در منزل دو شهید شهر انزلی با خانواده این دو شهید دیدار کرد
عبداله پاکاری در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد شهدا اظهارکرد: رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا افتخار بزرگی است که باید با عشق به خدمتگزاری انجام شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، خدمت به خانواده‌های شهدا را اقدامی فرهنگی و ارزشمند دانست و افزود: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود و در همین راستا دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.
پاکاری با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا، افزود: نشر ارزش‌های معنوی و اخلاقی با شمیم عطر خون شهیدان تأثیر بسزایی در اخلاق جوانان دارد و امید و انگیزه برای مبارزه با استکبار جهانی و همچنین ترویج فرهنگ عاشورایی را به‌دنبال دارد.
شهید مرتضی خدادادی روحانی فداکار اسلام در سال ۱۳۶۱ از سوی منافقین کوردل ترور و به فیض رفیع شهادت نائل گردید و همسر مکرمه ایشان نیز در جریان این عملیات تروریستی از ناحیه دو پا مجروح و از جانبازان ۷۰ درصد کشور است.
شهید غضنفر قاسمی نیز در سال ۱۳۶۲ و عملیات والفجر ۱ در فکه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.