رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت: اهدای عضو نشانه نوع دوستی انسانها است

0 132

عصرکاسپین ، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت گفت: اهدای عضو نشانه روح بزرگ و نوع دوستی انسانهایی است که به این کار خداپسندانه اقدام می کنند.
به گزارش روابط عمومی شورای رشت محمد حسن عاقل منش با تسلیت درگذشت مجتبی مویدی جوان ۲۲ ساله که در هفدهم مهر ماه بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شد اظهار کرد: با رضایت خانواده مجتبی عزیز اعضای بدنش به بیماران نیازمند اهدا شد.
وی با بیان اینکه حادثه تأسف بار دل همه ما را به درد آورد تصریح کرد: اهدای اعضای بدن این جوان غیور اقدامی شگرف و معنوی است که جانی دوباره به شش بیمار دردمند بخشید و امید زندگی و زنده ماندن را به خانواده های آنها هدیه نمود.
عاقل منش با اذعان به اینکه این اقدام والا و قابل تحسین، نشان از روح بزرگ و نوع دوستی این خانواده ارزشمند دارد افزود:
تسلیم در برابر تقدیر الهی و رضایت به عمل انسانی اهدای اعضای آن عزیز توسط خانواده مویدی علاوه بر اجر معنوی و رضایت خداوند متعال، سبب تداوم حیات فرزند دلبندشان در وجود افراد دیگر شد و مجتبی عزیز با نهایت بخشندگی قدم در ملکوت ایثار نهاد و جاودانه شد.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت در خاتمه با تقدیر از این عمل خداپسندانه، انسان دوستانه و ایثارگرانه گفت: از خداوند متعال برای روح آن عزیز سفرکرده طلب آرامش و آمرزش و برای خانواده داغدارش صبر و شکیبایی آرزومندم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.