سردار رحیمی خبر داد انهدام باند بزرگ جعل ویزای عتبات عالیات/کشف بیش از ۱۰۰ هزار ویزای جعلی اربعین در تهران

0 153

به گزارش عصرکاسپین،فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در آستانه اربعین حسینی عوامل اطلاعاتی پلیس پایتخت در اقدامی غافلگیرانه ضمن دستگیری اعضای باند ۶ نفره جعل اسناد دولتی، مخفیگاه این باند و حدود یک صد هزار ویزای جعلی را کشف کردند.
سردار حسین رحیمی با اعلام این خبر بیان داشت: در سالهای گذشته شاهد بوده ایم که تعدادی جاعل اسناد دولتی با نزدیک شدن ایام اربعین حسینی (ع) و سفر شهروندان و مردم عزیز کشورمان به عتبات عالیات با سوء استفاده از موقعیت ایجاد شده اقدام به جعل و فروش ویزای جعلی کشور عراق می کردند که این امر باعث بروز مشکلاتی برای زائران و مسافران عزیز ما می شد.
وی با اشاره به اینکه با پایش های تخصصی صورت گرفته و پیگیری های انجام شده همکاران ما موفق به شناسایی و دستگیری یک باند جاعل شدند، افزود: در این عملیات اعضای ۶ نفره این باند جاعل که اقدام به چاپ و فروش ویزای جعلی کشور عراق می کردند دستگیر و به مرجع قضایی معرفی و ضمنا دو چاپخانه نیز پلمپ شدند.
رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: از اعضای این باند حدود یک صد هزار ویزای جعلی کشف شد و تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی همدستان احتمالی این متهمان همچنان ادامه دارد.
بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار رحیمی در پایان با تاکید براینکه هموطنان گرامی برای دریافت ویزای خود می بایست به مراکز رسمی و معتبر مراجعه نمایند، اظهار داشت: فروش اینگونه ویزاهای جعلی می تواند آثار نامطلوبی در روند سفر زائران گرامی به عتبات عالیات داشته باشد و چه بسا به دستگیری زائران منجر گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.