فرماندار سیاهکل :نیروی انتظامی در ارتقای امنیت در سیاهکل نقش مهمی دارد

0 147

عصرکاسپین ، سمیه محبی شولمی؛ فرماندار سیاهکل در جلسه معارفه رئیس جدید نیروی انتظامی شهرستان که در سالن ارشاد برگزار شد گفت نیروی انتظامی در ارتقای امنیت اجتماعی و فراهم آوردن امنیت برای سرمایه گذاری در شهرستان و جذب گردشگر درسایه ی امنیت نفس بسزایی دارد

رضا اسلامی گفت تغییر ات مدیریتی همیشه یکسری تحولات جدیدی را با خود به همراه دارد آن هم تغییر مدیریتی که همراه با ارتقاء باشد چراکه سرهنگ نیکویی فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل در اینجا ارتقا پیدا کردند
وی ادامه داد: شهرستان سیاهکل یک ابر شهرستان در حوزه ی مدیریتی است و من همیشه به آن تاکید دارم و مدافع آن نیز هستم چرا که شهرستانی بسیار بزرگ و وسیع و کوهستانی هستیم که باید درست مدیریت شود
وی گفت شهرستانی گردشگر پذیر هستیم و توسعه ی شهرستان ما البته برمحور کشاورزی و بعد آن گردشگری بسته شده است و از طریق گردشگر می توان بسیار درآمد کسب کرد و اصلا حرکات گرانفروشی عده ای افراد در ایام گردشگر پذیر به گردشگران قابل توجیه نیست و من این تذکر را به صنف شهرستان دارم که عده ای خاص از کسبه به گردشگران گرانفروشی می کنند و این سم برای شهرستان است و باعث می شود ما در بحث درآمد گردشگری محروم شویم البته نیروی انتظامی نیز تا جای که لازم بوده ورود کرده است .
نیروی انتظامی باید این امنیت را در شهرستان برای گردشگر به وجود بیاورد تا وی شهرستان ما را به دوستان و اقوام خود معرفی کند و گردشگری پایدار در اینجا به وجود بیاید چرا که ظرفیت های بسیاری در این بخش وجود دارد .
اسلامی بابیان اینکه نیروی انتظامی با بیش از ۱۲ هزار شهیدی که تقدیم این خاک کرده است افزود نیروی انتظامی امنیت را حتی در پاسی از شب نیز برقرار می کند و حافظ امنیت شهر و کشور ایران است .
وی ادامه داد در سال ۹۵ در شهرستان سیاهکل شاهد کاهش ۱۲ درصدی پرونده های جرم و جنایت بوده ایم و این یک افتخار و نشان از تلاش بی وقفه ی نیروی انتظامی دارد .
وی در مورد فرمانداری سیاهکل هم گفت در این اداره که مادر ادارات است با کاهش نیرو مواجه هستیم و همکاران ما دوبرابر و گاها سه برابر کار نی کنند این اداره شان و منزلت شهرستان می باشد .
اسلامی گفت اولین شهرستانی هستیم که در باب جمع آوری قلیان سرا ها با کار فرهنگی نه با زور و اجبار اقدام کرده ایم و اعضای شورای تامین به مدت پنج ما روی این قضیه کار کردند و موفق شدیم قلیان سرا ها را جمع آوری کنیم .
وی افزود شان و منزلت نیروی انتظامی برای ما بالاست آنها با کمترین تجهیزات بیشترین خدمات را به مردم می کنند و در بخش دیلمان عوامل نیروی انتظامی برای گرفتن مجرم از خودرو شخصی خود استفاده می کردند که الحمدلله اکنون ۹۰ درصد یگان آنها تجهیز و نوسازی شده است و وسائل لازم را دارند
وی در ادامه گفت وضعیت اکوتوریستی سیاهکل بر هیچ کس پوشیده نیست و میتوان آن را شهرستانی گردشگر ، مذهبی و سیاحتی معرفی کرد .
او درمورد سخنان اخیر ترامپ هم گفت آمریکا کشور منفعت طلبی است و همه اش در حال ایران هراسی است تا ایران را نا امن برای سرمایه گذاری جلوه دهد و هیچ وقت نیز از این کار دست نخواهد کشید اما ما با بر جام که با دستان توانایی فرزندان این کشور و با هبر ی و کنترل مقام معظم رهبری به بار نشست حداقل مظلومیت خود را به دنیا ثابت کردیم و همین اندازه که خودشان زیر چیزی را که امضا کرده اند ولی پایبند آن نیستند چهره واقعی خود را به جهانیان نشان دادند و این یک افتخار بزرگی برای ماست که خود را به دنیا عرضه کرده ایم .
در پایان این جلسه با حضور سرهنگ مهرگان جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان و فرماندار از تلاش های سرهنگ مجید نیکویی تقدیر به عمل آمد و حکم انتصاب سرهنگ محمدی نسب به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی سیاهکل قرائت شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.