مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان: با رعایت صرفه جویی در پایداری جریان گاز سهیم باشیم

0 121

عصرکاسپین ، به گزارش روابط عمومی گاز گیلان، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به ورود به فصل سرما از مشترکین فهیم خواست ضمن استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد و مناسب، در مصرف گاز صرفه جویی نمایند.
حسین اکبر اظهار داشت: مشترکین عزیز می توانند با مدیریت مصرف و نگهداری دمای خانه ها در دامنه ۱۸ تا ۲۱ درجه که به دمای آسایش معروف است، سبب افزایش پایداری جریان گاز در فصول سرد سال شوند.
وی ادامه داد: برای این کار لازم است ضمن استفاده از وسایل گرمایشی استاندارد، از لباس های گرم و پوشش مناسب استفاده نمایند.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان عنوان نمود: طراحی درست و استاندارد منازل بجهت نگهداشت گرما و رعایت کردن مبحث ۱۹ مجموعه دستورات ساختمان توسط سازندگان می تواند تا حد بسیاری سبب کاهش مصرف گاز شود.
مهندس اکبر از نقش مهم صدا و سیما و رسانه ها در جهت فرهنگ سازی مصرف انرژی در کشور سخن گفت و اظهار داشت: صدا و سیما و رسانه های مکتوب و مجازی می توانند با آگاه ساختن مردم درخصوص اهمیت مسئله انرژی، سبب تغییر نگرش مردم و به تبع آن کاهش قابل توجه مصرف بی رویه سوخت در کشور شوند.
مدیرعامل شرکت گاز گیلان در پایان ابراز امیدواری کرد در سایه همدلی و همراهی کلیه مردم و مسوؤلین استان و با رعایت صرفه جویی از سوی مشترکین فهیم، علاوه بر برقراری جریان گاز برای همه مردم، پاییز و زمستانی آرام را سپری نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.