همایش جایگاه مشاوره در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی به مدت یک روز در اداره کل بنادرو دریانوردی گیلان برگزار شد

0 161

عصرکاسپین ، به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، همایش جایگاه مشاوره در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی به مدت یک روز با حضور کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان و تدریس دکتر مقصود فقیرپور از روانشناسان نامی استان گیلان در این اداره کل برگزار شد.
هدف دوره از این دوره آشنایی کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با خدمات روانشناختی، مشاوره ای و تاثیرات آن در میزان ارتقا سلامت روان و بهبود کیفیت زندگی بود.
دکتر مقصود فقیرپور در این همایش اظهار کرد: اهمیت سلامت در ابعاد جسمی، روان شناختی و اجتماعی بسیار روشن است اما به بعد روانشناختی در جامعه کمتر توجه شده است درحالی که این بعد موجب رضایتمندی و خشنودی در جامعه می شود.
روانشناس نامی استان گیلان افزود: بسیاری از آسیب ها در حوزه روانشناختی از بی توجهی به این حوزه نشات میگیره که از جمله آن اختلالات روانشناختی، آسیبهای اجتماعی و خانواده می توان اشاره کرد.
وی با تقدیر از مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در خصوص برگزاری این همایش تصریح کرد: با توجه به اینکه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای ارتقای سلامت روان همکاران و کارکنان تصمیم بر استفاده از خدمات مشاوره ای کرده است لذا لازم بود انواع خدمات و نوع ارائه این خدمات معرفی شود که به همین منظور اولین همایش جایگاه مشاوره در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی برگزار شد.
همایش جایگاه مشاوره در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی در راستای اهداف HSE برگزار شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.