قصاص قاتل ندا درملاعام برای قتل و ازار جنسی

0 105

عصرکاسپین ,عاملان دو جنایت هولناک که در دو حادثه جداگانه، طعمه کودک خود را پس از آزار و اعمال منافی عفت به قتل رسانده بودند، صبح امروز به دار مجازات آویخته شدند.
خراسان نوشت، این قاتلان، یکی معروف به “زالوی کثیف” و دیگری معروف به “قاتل مارمولک نشان” بودند که ساعت ۸ صبح امروز در انتهای بولوار حر شهرک شهید رجایی( قلعه ساختمان) مشهد و در نزدیکی استخر شنای آستان قدس اعدام شدند.
ماجرای قتل دختر بچه شش ساله توسط “زالوی کثیف”
نیمه شب هفتم فروردین گذشته بود که خودروهای پلیس آژیرکشان وارد کوچه شهید غلامی ۸ واقع در شهرک شهید رجایی مشهد شدند. جمعیت زیادی اطراف کیسه کنار دیوار حلقه زده بودند که جسد دختر بچه شش ساله ای داخل آن قرار داشت. در این هنگام مرد افغانستانی چاه کن، هراسان خود را کنار جسد رساند و درحالی که شوک زده به چشمان نیمه باز دخترش خیره شده بود، فریاد می زد «او زنده است!»، «اگر به بیمارستان برسانیدش، زنده می ماند!» گریه‌های دلخراش مرد افغانستانی که با جسد دردانه‌اش روبه رو شده بود، دل ها را می لرزاند. چند تکه دستمال کاغذی سفیدی که در دهان جسد «ندا» (دختر ۶ ساله افغانستانی) فرو رفته بود، حکایت از ماجرای قتلی هولناک داشت. بنابراین دقایقی بعد با گزارش نیروهای انتظامی، بازپرس ویژه قتل عمد، تحقیقات گسترده ای در این باره آغاز شد. با حضور شبانه قاضی علی اکبر احمدی نژاد در منطقه قلعه ساختمان مشهد، بلافاصله همه امکانات پلیس و دستگاه قضایی برای ریشه یابی ماجرای قتل «ندا» به کار گرفته شد و گروه زبده ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با راهنمایی های قضایی، بررسی‌های تخصصی خود را با توجه به سرنخ های موجود و به ویژه کیسه مخصوص حمل میوه (کیسه ای که جسد درون آن قرار داشت) ادامه دادند تا این که مشخص شد مرد متاهلی در همان نزدیکی، بخشی از منزل مسکونی اش را به میوه فروشی اختصاص داده است این گونه بود که با رصدهای اطلاعاتی ، مرد ۴۱ ساله معروف به «زالوی کثیف» دستگیر شد و به قتل «ندا» اعتراف کرد. او در همان بازجویی های اولیه گفت: وقتی دخترک را دیدم به چشمانم خیلی زیبا آمد! او بلوز و شلوار به تن داشت و من تحت تاثیر افکار شیطانی از او خواستم مقداری غذا از منزلم برای خانواده اش ببرد! و با این ترفند دخترک را به داخل خانه بردم اما پس از این که او را آزار دادم، دخترک گفت: ماجرا را به خانواده اش می گوید به همین خاطر ترسیدم و او را خفه کردم سپس جسد را درون کیسه سیب زمینی گذاشتم و در کوچه بالاتر رها کردم! گزارش خراسان حاکی است در پی اعترافات صریح متهم و بازسازی صحنه قتل در حضور قاضی احمدی نژاد، کیفرخواست این پرونده تنها طی چند روز در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و با تاکید دادستان مرکز خراسان رضوی مبنی بر رسیدگی سریع و دقیق، صادر شد و متهم پس از برگزاری چند جلسه محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی، به قصاص نفس محکومشدند
ماجرای قاتل مارمولک نشان!
جوان پرایدسواری که به قاتل مارمولک نشان معروف شد نیز پنجم اردیبهشت گذشته ، کودک ۱۰ ساله مشهدی را با توسل به حیله و نیرنگ به جاده فرعی شهرک صنعتی مشهد کشاند و درحالی که موفق به تعرض نشده بود، به طرز وحشتناکی ، او را به قتل رساند. این متهم ۲۷ ساله که تنها با گذشت کمتر از ۳۶ ساعت و با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی با تجربه ویژه قتل عمد و تشکیل گروه زبده ای از کارآگاهان به فرماندهی مستقیم سرهنگ حمید رزمخواه (رئیس پلیس سابق آگاهی خراسان رضوی) در چنگ عدالت گرفتار شد، در بیان ماجرا گفت: کودک ۱۰ ساله مشهدی منتظر تاکسی تلفنی بود تا به مدرسه برود من هم خودم را راننده تاکسی تلفنی معرفی و او را سوار کردم. از همان ابتدا دچار وسوسه های شیطانی شدم و او را به منطقه شهرک صنعتی مشهد بردم ولی او در برابر خواسته‌ام مقاومت کرد به همین دلیل لباس هایش را از تنش بیرون آوردم و سپس با ضربات چاقو و سنگ او را به قتل رساندم. متهم مذکور که به دلیل تصویر مارمولک روی داشبورد خودرواش، به قاتل مارمولک نشان معروف شد در ادامه اعترافاتش افزود: پس از آن هم ترسیدم و لباس های کودک را به همراه کیف مدرسه اش در مسیر شهرک صنعتی انداختم که بعد از آن هم توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دستگیر شدم. گزارش خراسان حاکی است متهم جوان این پرونده جنایی که تحصیلات عالیه حقوق نیز دارد در حضور قاضی کاظم میرزایی به بازسازی صحنه قتل پرداخت و همه زوایای این پرونده را به طور کامل شرح داد. بنابر گزارش خراسان، با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست در دادسرای مشهد، این پرونده نیز به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد و قضات با تجربه دادگاه بعد از برگزاری چندین جلسه محاکمه، رای به قصاص نفس دادند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.