بهراد ذاکری خطاب به درخواست استعفای شهردار: باید از مردم عذرخواهی کنید/ نصرتی باید گزارش عملکرد می داد

0 172

عصرکاسپین, بهراد ذاکری در جلسه بررسی استعفای شهردار گفت: بابت ایجاد نظم مالی در چند ماه گذشته در شهرداری از دکتر نصرتی تشکرمی کنم اما به عنوان عضو شورا سوال دارم و آن اینکه جنابعالی به عهد خود عمل نکردید.
عضو شورایی که به تازگی جایگزین شکریه شده است، افزود: جنابعالی امروز اعلام نکردید دقیقا به چه دلیل استعفا می دهید. با تمام شرایط خانوادگی و کاری دقیق اعلام نکردید، چرا می خواهید بروید. هر چند که از چند ماه قبل شنیده ها حاکی بود، پیشنهاد پست در وزارت کشور مطرح شده و لی در متن کتبی استعفای شما ذکر نشده که بخاطر پذیرفتن این پست رشت را رها می کنید! ضمن اینکه متن استعفای کتبی تقدیم شده به شورا هم غلط املایی و هم اشتباهات نگارشی داشت که احتمالا توسط خودتان نوشته نشده است.
وی ابراز کرد: امروز امیدوار بودم، گزارشی از عملکرد خود در این مدت، ضمیمه استعفای شما باشد. اگرچه زحمات شما را نادیده نمی گیریم ولی به عنوان ناظر بر عملکرد شهردار، حق بنده است که از عملکرد شما بپرسم و باید گزارش عملکرد از شما داشته باشیم.
ذاکری تاکید کرد: رها کردن این مسئولیت، پذیرفتنی نیست، باید از مردم عذر خواهی کنید و این عذرخواهی در متن استعفای شما هم نبود.
عضو شورا با اشاره به قرارداد فیبر نوری تصریح کرد: قراردادی که بدون اطلاع شورا بسته شده پذیرفتنی نیست و قرارداد فیبر نوری بدون اطلاع بنده صورت گرفته است. ضمن اینکه شنیده شده جنابعالی بعد از تقدیم استعفا هم حکم برای مدیران زده اید و برخی پاداش ها و قراردادها هم امضا شده و این خلاف قانون است و به عنوان نماینده شورا وظیفه دارم ناظر بر عملکرد شهردار باشم.
ذاکری عنوان کرد: اگرچه موافق اینگونه رفتن نیستم. بنده مخالف پذیرفتن استعفا هستم و باید طرح استیضاح نصرتی امضا شود و معتقدم این نوعی عدم احترام به مردم رشت هست که بخواهیم استعفای شما را بپذیرم. قطعا به استعفای شما رای منفی می دهم .اینکه با استعفا بروید و گزارش عملکرد هم ندهید، توهین است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.