عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت: شفاف سازی در عملکرد ضرورت عقلانی و منطقی است

0 86

عصرکاسپین ,عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت گفت: شفاف سازی در عملکرد شهرداری رشت و دیگر دستگاه ها یکی از ضروریات عقلانی، منطقی و مطالبه بحق جامعه است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت فاطمه شیرزاد با اشاره به بررسی طرح شفاف سازی ساختاری و عملکردی مدیریت شهری در کمیسیون مشترک عمران و برنامه و بودجه شورای رشت اظهار کرد: این طرح در راستای احقاق حقوق شهروندی ارائه شده و از تهیه کنندگان آن تشکر می کنم.
وی با اشاره به اینکه در کشور قوانین خوبی وجود دارد بیان کرد: به لحاظ وجود قوانین در کشور نقصانی وجود ندارد و اگر ضعفی دیده شده در نحوه اجرای قانون است.
شیرزاد با بیان اینکه قوانین موجود در حوزه مدیریت شهری باید به طور کامل به اطلاع شهروندان برسد تصریح کرد: قوانین باید به دور از کم و زیاد کردن به اطلاع مردم رسیده
و یقینا اجرای چنین طرح هایی موجب رضایتمندی شهروندان ، کاهش مراجعات حضوری مردم و افزایش سلامت مالی شهرداریها می شود.
وی شفافیت در عملکرد را یک ضرورت عقلانی و منطقی برای حوزه مدیریت شهری و دیگر دستگاه ها دانست و بیان کرد: مردم از نحوه ارائه خدمات دهی در حوزه مدیریت شهری و برخی از ادارات رضایتمندی نداشته و اجرای چنین طرح هایی موجب ثبات مدیریت و افزایش اعتماد مردم می شود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت پاسخگو بودن در حوزه مدیریت شهری، مجلس و … را مطالبه بحق مردم دانست و گفت: این مهم باید به تمامی دستگاهها تعمیم داده شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 9 =