قتل در تهران جنازه در گلستان/ قاتل فراری دستگیر شد

فرمانده انتظامی علی آباد کتول با اشاره به قتل زن جوانی که پیکرش ۳ روز پیش در زمین های کشاورزی این شهرستان کشف شده بود، گفت: قاتل این زن در تهران شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش عصرکاسپین؛ سرهنگ الیاس تازیکه بیان کرد: با پیدا شدن جسد زن جوان در زمین های کشاورزی یکی از روستاهای شهرستان علی آباد کتول در روز جمعه، کارآگاهان تشخیص هویت پلیس آگاهی و تیم بررسی صحنه جرم نیروی انتظامی این شهرستان به محل کشف جسد اعزام شدند که با بررسی های انجام شده مشخص شد مقتول در جای دیگری به قتل رسیده و سپس به این مکان منتقل شده است.

وی با بیان اینکه با انجام تحقیقات کارشناسی و بررسی لحاف و پتویی که جسد درون آن پیچیده شده بود، مشخص شد که مقتول ساکن تهران است، اظهار کرد: ماموران انتظامی در ادامه بررسی ها متوجه شماره تلفن یک خشکشویی روی پتو شده و کارآگاهان موفق به شناسایی قاتل از روی همین شماره گردیدند.

تازیکه تصریح کرد: با هماهنگی پلیس آگاهی تهران بزرگ و اطلاعات کارآگاهان شهرستان علی آباد کتول، قاتل که همسر مقتول بود، روز شنبه دستگیر و به جرم خود نیز اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه انگیزه قتل از سوی قاتل، اختلافات خانوادگی عنوان شد، افزود: از آنجا که وقوع قتل در تهران بود، پرونده جهت ادامه تحقیقات بیشتر به این شهر ارسال شد.

تازیکه در ادامه در خصوص انتشار برخی اخبار هیجانی کذب و شایعات در فضای مجازی و کانال های تلگرامی گفت: متاسفانه برخی افراد به منظور جذب کاربران بیشتر اقدام به انتشار اخبار کذب و خلاف واقع در فضای مجازی می کنند که این اخبار منجر به تشویش اذهان عمومی و کُند سازی روند پیگیری و دستگیری متهمان می شود.

وی از مردم درخواست کرد جهت کسب اخبار موثق و مستند به نشریات رسمی و پایگاه های خبری دارای مجوز مراجعه کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 18 =