اذعان صهیونیست‌ها به خسارت‌های سنگین اصابت موشک بدر ۳

0 98

عصرکاسپین / یک رسانه صهیونیستی اذعان کرد که پرتاب موشک بدر ۳ توسط شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی خسارت‌های سنگینی برای آنها در منطقه اشغالی عسقلان به بار آورد.
منابع نظامی به سایت دیبکا رژیم صهیونیستی اعلام کردند که موشک بدر۳ که جنبش جهاد اسلامی روز یکشنبه آن را به سمت رژیم اشغاگر قدس پرتاب کرد، از فاصله ۱۶۰کیلومتری پرتاب می‌شود و این موشک برای هدف مستقیم طراحی نشده، بلکه طراحی شده تا بالای هدف مورد نظر منفجر شده و سپس با۱۴۰۰ تکه پرتاب شود. علت این طراحی این است که بیشترین آسیب را به ساختمان‌ها و منازل مسکونی نزدیک محل انفجار وارد کند.
این سایت نزدیک به محافل جاسوسی رژیم صهیونیستی همچنین تاکید کرد که به همین علت ساکنان منطقه عسقلان زمان کافی برای فرار به پناهگاه‌ها نیافتند، این سایت هم‌چنین اشاره کرد که بخش بزرگی از خسارت‌ها پیش از رسیدن فراریان به پناهگاه وارد شده بود.

گردان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین عصر یکشنبه پیام مهمی برای رژیم اشغالگر صهیونیستی و شهرک نشینان آن در نوار غزه فرستاد. این گردان‌ها در سایت الکترونیکی خود از پرتاب موشک بدر ۳ خبر داد و اشاره کرد که این موشک را در بمباران منطقه اشغالی عسقلان در خلال درگیری‌های فعلی استفاده کرده است.زمندگان گردان های قدس تاکید کردند که این موشک قادر به حمل ۲۵۰کیلوگرم مواد منفجره است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =