توزیع لاستیک برای تاکسیرانان با قیمت سال ۹۷

0 152

مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی از توزیع لاستیک برای تاکسیرانان با قیمت سال ۹۷ خبر داد و گفت: محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

عصرکاسپین / مرادعلی امین وند، مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی تهران در ارتباط با توزیع لاستیک برای تاکسیران‌ها اظهارداشت: دارندگان انواع تاکسی تهران می توانند با مراجعه به سایت باشگاه رفاه تاکسیرانان تهران به نشانی http://taxiclub.tehran.ir جهت دریافت لاستیک با کیفیت تولید روز به قیمت مصوب دولتی ثبت نام کنند.

وی افزود: تاکسیرانان می تواند برای این موضوع، تاریخ و نشانی محل دریافت لاستیک را انتخاب کرده و در تاریخ اعلامی با در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی ،کارت ماشین و پروانه هوشمند تاکسیرانی، لاستیک به نرخ دولتی را دریافت کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان تاکسیرانی ادامه داد: ثبت نام رایگان است و تاکسیرانان دارای پروانه هوشمند صرفا بهای مصوب سال ١٣٩٧ را از طریق کارت بانکی هنگام دریافت لاستیک پرداخت خواهند کرد.

وی بیان داشت: از زمان آغاز توزیع لاستیک دولتی ویژه تاکسیرانان برای اولین بار در کشور توسط سازمان تاکسیرانی تهران، بیش از ۶٠ هزار حلقه لاستیک با کیفیت داخلی در قالب یکی از خدمات باشگاه رفاه تاکسیرانان تهران توزیع شده است.

گفتنی است؛ تهران دارای حدود ٨٠ هزار دستگاه تاکسی با کاربری ها و خدمات متنوع است و باشگاه رفاه تاکسیرانان تهران مدتی پیش توسط شهردار تهران برای ارایه خدمات رفاهی و حمایتی تاکسیرانان افتتاح و به بهره برداری رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 6 =