سقوط سواری ۲۰۶ به دره در لوشان

عصرکاسپین/ رئیس پلیس راه استان گیلان از جان باختن یک نفر و مجروح شدن ۲ تن بر اثر سقوط خودرو پژو ۲۰۶ به دره در محور ” جیرنده – لوشان ” خبر داد.
سرهنگ حسین محمدپور با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سقوط یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ در محور ” جیرنده – لوشان ” پیچ سنگرود بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد خودرو پژو ۲۰۶ با ۳ سرنشین که ازمحور فرعی جیرنده به لوشان در حال تردد بود از جاده خارج و به دره سقوط کرده است.

وی ادامه داد: در این حادثه راننده ۴۳ ساله و یک سرنشین ۳۸ ساله به شدت مجروح و سرنشین دیگر که دختر بچه‌ای ۸ ساله بود به علت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

سرهنگ محمدپور گفت: کارشناسان پلیس راه علت وقوع این حادثه را بی‌احتیاطی راننده به دلیل عدم توانایی درکنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: در سرعت غیرمجاز خطای راننده بیشترشده و هرچه سرعت وسیله نقلیه بالاتر رود مقدار انرژی مکانیکی که باید توسط ضربه جذب شود بیشتر است و در نتیجه احتمال آسیب‌دیدگی جدی، بیشتر می‌شود لذا رانندگان از هرگونه سرعت غیرمجاز و حرکات مخاطره‌آمیز جداً پرهیز کنند.#

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + هفت =