عضو فراکسیون ورزش مجلس:حذف برنامه نود توجیه منطقی ندارد

0 87

عصرکاسپین / عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه برنامه نود خطی عمل نکرده است، گفت: حذف این برنامه اجتماعی و ورزشی، توجیه منطقی ندارد.

«محمدصادق حسنی جوریابی» درباره زدن قفل تعطیلی بر سر در برنامه نود، گفت: توقف برنامه نود دل هواداران فوتبال را در سراسرکشور آزرده خاطرکرده است؛ زیرا به نظر من برنامه نود، لوح جدیدی در حوزه تحلیل و انتقاد در دنیای فوتبال باز کرد و خوشبختانه توانست در رشد فوتبال تاثیر بسزایی بگذارد.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعطیلی برنامه نود نیازمند تجدید نظر فوری است، تصریح کرد: مخاطبان برنامه میلیونی نود از کودکان گرفته تا افراد سالخورده ای که تا نیمه شب بیدار می ماندند تا برنامه نود را مشاهد کنند، هم اکنون در انتظار بازگشت این برنامه هستند.
وی ادامه داد: باید به نظر مردم برای پخش برنامه نود احترام گذاشت. این برنامه، چالشی بود که نقص های دنیای فوتبال را بدون جهت گیری خاصی به تصویر کشید و از همین رو دلیل قطع این برنامه هر مسئله ای که باشد منطقی نیست، زیرا می بایست برنامه نود با تعامل و همکاری به خاطر مردم به فعالیت خود ادامه می داد.
عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه برنامه نود خطی عمل نکرده است، یادآورشد: حذف برنامه اجتماعی و ورزشی نود توجیه منطقی ندارند و از همین رو نباید به سادگی برنامه با کیفیت نود از برنامه های صداو سیما حذف شود./ایرنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + سه =