پهلودهی و تخلیه و بارگیری همزمان پنج کشتی در مجتمع بندری انزلی طی ۲۴ ساعت گذشته

عصرکاسپین/ پنج کشتی حاوی غلات به طور همزمان در ۲۴ ساعت گذشته در مجتمع بندری انزلی پهلو داده شد و عملیات تخلیه و بارگیری آنها بدون وقفه و با سرعت صورت گرفت.
خدمات مطلوب بندری از قبیل تخصیص اسکله، تجهیزات، افزایش ایمنی و امنیت در ارائه خدمات لجستیکی، امکانات مدرن تخلیه و بارگیری موجب افزایش انگیزه و اشتیاق حضور صاحبان کالا و سرمایه گذاران داخلی و خارجی در مجتمع بندری انزلی به عنوان بزرگترین و فعال‌ترین بندر حاشیه جنوبی دریای خزر شده است.

در همین راستا طی ۲۴ ساعت گذشته، ۵ کشتی حاوی غلات به طور همزمان در این بندر پهلو داده شده و عملیات تخلیه و بارگیری آنها بدون وقفه و با سرعت انجام شد.
گفنتی است بندر انزلی از دیرباز دروازه تبادل کالا با اروپا بوده است، برخورداری از مزیت هایی همچون نزدیکی با بنادر آستراخان و ماخاچ کالا در روسیه، ترکمن باشی در ترکمنستان، اکتائو در قزاقستان و باکو در آذربایجان، ارتباط با بازارهای منطقه ای و دسترسی به بازار مصرف بالای ۳۰۰ میلیونی کشورهای استقلال یافتـه حاشیه دریای خزر و قرار گرفتن در مسیر کریدور ترانزیتی بین المللی شمال-جنوب کشور و از همه مهمتر نزدیکی به مراکز اصلی و صنعتی کشور، آن را نسبت به یکی از مقاصد تجار در ایران تبدیل کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + هفت =