آغاز ثبت نام نامزد‌های هیات مدیره انجمن‌های شهرستانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان

0 102

عصرکاسپین/ثبت نام نامزد‌های هیات مدیره انجمن‌های شهرستانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان از امروز در گیلان آغاز شد.

محمد درویش کردار، معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: ثبت نام نامزد‌ها با هدف انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن‌های شهرستانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان از امروز آغاز شده است.

وی افزود: اعضای مجمع عمومی حایز شرایط می‌توانند از امروز تا ۱۵ تیرماه از ساعت ۹ تا ۱۳ با مراجعه به ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های آستارا، آستانه اشرفیه، املش، بندرانزلی، تالش، رضوانشهر، رودسر، رشت، رودبار، سیاهکل، شفت، فومن، صومعه سرا، لنگرود، لاهیجان و ماسال تقاضای عضویت خود را به دبیرخانه انجمن ارایه کنند.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: مجمع عمومی سالانه انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان نیز همزمان با برگزاری مجمع عمومی شهرستان‌های استان، ششم شهریور ماه امسال با موضوع برگزاری سومین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرس انجام می‌شود.

محمد درویش کردار افزود: درصورت به حد نصاب نرسیدن اعضا، نوبت دوم مجمع عمومی ۱۶ شهریور ماه در همان مکان برگزار می‌شود.

وی، هدف از برگزاری این انتخابات را ساماندهی مشارکت مردمی در اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های حمایت از حقوق مصرف کنندگان اعلام کرد و گفت: نامزد‌های هیات مدیره انجمن‌های شهرستانی باشرط سنی حداقل ۱۸ سال و تابعیت ایران با مراجعه به سایت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به نشانی http://crpsmember.ir به عضویت انجمن حمایت محل سکونت خود درآیند.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان افزود: اعضای قبلی انجمن‌های حمایت نیز می‌بایست نسبت به تشکیل پرونده الکترونیک در سامانه انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان اقدام کنند.

محمد درویش کردار گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان صنعت معدن وتجارت گیلان به آدرس https://gil.mimt.gov.ir و صفحه انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گیلان به نشانی www.instagram.com/hemayat.gilan از شرایط نامزد‌های عضویت در هیات مدیره و بازرس و سایر اطلاعیه‌های مرتبط آگاهی یابند.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت گیلان تصریح کرد: همچنین متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادارات صنعت معدن و تجارت شهرستان محل سکونت خود و یا سازمان صنعت معدن وتجارت گیلان به نشانی رشت- بلوار شهید بهشتی- خیابان ملت (سه راه الکتریک) – طبقه اول- دبیرخانه انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۳۶۴۵۹۵ تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.