جدایی قطعی باقری و کریمی از استقلال/استراماچونی دومین کریمی را هم نخواست!

0 96

جدایی روح‌الله باقری و رضا کریمی از تیم فوتبال استقلال قطعی شد.

عصرکاسپین / بعد از اتفاقاتی که در دیدار دوستانه تیم های استقلال و نیروی زمینی رخ داد و همچنین بررسی عملکرد بازیکنان استقلال بعد از ۲ دیدار دوستانه آندره‌آ استراماچونی از مسئولان باشگاه خواست تا زمینه جدایی رضا کریمی و روح‌الله باقری از این تیم را فراهم کنند.مسئولان باشگاه استقلال با هر دو بازیکن صحبت کرده و جدایی این دو از تیم فوتبال استقلال قطعی شده است. سرمربی تیم فوتبال استقلال در صحبتی که با مدیران باشگاه استقلال داشته به آنها اعلام کرده روح الله باقری اصلا در حد تیم استقلال نیست و در تمرینات انگیزه کافی ندارد. او اعلام کرده با حضور مهاجم خارجی، مرتضی تبریزی و سجاد آقایی نیازی به بازیکن دیگری در خط حمله ندارد و بهتر است باقری راهی تیم دیگری شود.

از سوی دیگر آرمین سهرابیان بازیکنی است که مدیران باشگاه استقلال روی حفظ این بازیکن تاکید دارند و قرار است در این زمینه با استراماچونی مذاکره کنند.

دیگر بازیکنی که آندره آ استراماچونی از مسئولان باشگاه استقلال خواسته تا تکلیفش را روشن کنند محسن کریمی است. مسئولان باشگاه استقلال تصمیم دارند علاوه بر سهرابیان با محسن کریمی نیز مذاکره کرده تا در صورت توافق با بازیکن نامبرده بازی به بازی قرارداد ببندند.

قرار است قبل از سفر تیم فوتبال استقلال مدیران این باشگاه با محسن کریمی و آرمین سهربیان وارد مذاکره شوند.

تیم فوتبال استقلال روز دوشنبه راهی ترکیه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.