سرپرست استانداری گیلان : از واحدهای تولیدی بیشتر حمایت شود/ شفافیت فعالیت های اقتصادی در برنامه های نظام مالیاتی زمینه سازاعتماد بیشترمردم می شود .

سرپرست استانداری گیلان به مناسبت هفته مالیات در اداره کل امور مالیاتی استان حضور یافت

عصرکاسپین / سرپرست استانداری گیلان : از واحدهای تولیدی بیشتر حمایت شود/ شفافیت فعالیت های اقتصادی در برنامه های نظام مالیاتی زمینه سازاعتماد بیشترمردم می شود .

دکتر ارسلان زارع به مناسبت هفته مالیاتی وروز ملی مالیات، از اداره کل امورمالیاتی استان بازدید و با مدیران وکارکنان دیدار ،گفتگو و مناسبت روز ملی مالیات و ولادت امام رضا (ع) را تبریک گفت.

وی با بیان اینکه در شرایط امروز کشور به لحاظ سیاسی و اقتصادی شرایط حساس و مهم است عنوان داشت : اقتصاد می‌تواند به عنوان رکنی موثر در توسعه هر جامعه و کشوری نقش اساسی ایفا کند.

سرپرست استانداری گیلان گفت : یکی از اقدامات مهم و ارزشمند دولت تدبیر وامید در نظام بودجه ای کشور، کاهش وابستگی بودجه عمومی به درآمدهای نفتی بوده است .

وی افزود: درآمد مالیات یکی از دو منبع مهم تحقق بودجه عمومی در تحریم و درآمد کشور بجز نفت می باشدکه در راستای توسعه، تولید و اشتغال زایی و فعالیتهای عمرانی هزینه می شود .

سرپرست استانداری گیلان تصریح کرد : مالیات در همه کشورها، یکی از ابزارهای مهم سیاستی دولت ها برای اجرای سیاست ها وبرنامه های اقتصادی و برقراری ثبات اقتصادی و تعدیل نابرابری درآمدهاست که در گرو آن عدالت نسبی نیز محقق می شود .

دکتر زارع در بخشی دیگر از سخنان خود به لزوم حمایت بیشتر از واحدهای تولیدی به منظور ایجاد اشتغال و تشویق کارآفرینان به سرمایه گزاری وتولید پرداخت و گفت: شفافیت فعالیت های اقتصادی در برنامه های نظام مالیاتی زمینه ساز اعتماد بیشتر مردم می شود .

سرپرست استانداری از پرسنل اداره کل مالیاتی و همکاران آنها در شهرستانهای استان به عنوان سربازان نظام جبهه اقتصاد مقاومتی یاد کرد و ازخدمات وتلاش های آنان تشکر وقدردانی نمود و به تکریم بیشتر مودیان ورضایت ارباب رجوع در همه شرایط تاکید نمود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =