آتش سوزی مرگبار در قهوه‌خانه بلوار کشاورز

آتش سوزی مرگبار در قهوه‌خانه بلوار کشاورز

عصرکاسپین / سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش‌سوزی مرگبار در یک قهوه‌خانه در بلوار کشاورز تهران خبر داد.

سید جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۵٠ دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در قهوه خانه سنتی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که بلافاصله چهار ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه واقع در بلوار کشاورز خیابان ۱۶ آذر و کارگر شمالی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه اولین ایستگاه در مدت زمان ۲ دقیقه و بیست ثانیه به محل حادثه رسید گفت: با حضور آتش‌نشانان مشخص شد محل آتش سوزی یک ساختمان سه طبقه است که در طبقه منفی آن، قهوه خانه ای سنتی با وسعت حدود ۱۵۰ متر دچار آتش‌سوزی شده است؛ این حریق با توجه به پوشش چوبی سقف قهوه خانه به سرعت گسترش یافته بود و طبقه همکف این ساختمان را هم در بر گرفته بود.

ملکی ادامه داد: در لحظات اولیه آتش سوزی چند نفر از این ساختمان خارج شدند و اظهار کردند که همچنان افرادی در این مکان حضور دارند. آتش نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند و همزمان با خاموش کردن آتش به جستجوی افراد پرداختند که در مراحل اولیه یک مرد جوان را که وضعیت وخیمی داشت پس از نجات با عملیات قلبی و ریوی به عوامل اورژانس تحویل دادند و او به بیمارستان منتقل شد. در ادامه جستجوهای آتش‌نشانان نیز سه نفر آقا و یک خانم پیدا شدند که پس از تحویل آنها به عوامل اورژانس مشخص شد این چهار نفر جان خود را از دست داده اند.

به گفته وی عوامل انتظامی و شهرداری نیز در محل حادثه حضور داشتند؛ حریق پس از مدتی خاموش شده و محل حادثه برای تعیین علت این آتش سوزی به کارشناسان تحویل داده شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + یازده =