با حضور استاندار گیلان و دبیرکل فدراسیون جهانی وزنه‌برداری؛ آغاز رسمی مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام نامجو در رشت

با حضور استاندار گیلان و دبیرکل فدراسیون جهانی وزنه‌برداری؛ آغاز رسمی مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام نامجو در رشت

با حضور استاندار گیلان و دبیرکل فدراسیون جهانی وزنه‌برداری؛
آغاز رسمی مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام نامجو در رشت

عصرکاسپین / مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام نامجو عصر امروز با حضور استاندار گیلان، سفیر اندونزی در کشورمان، دبیرکل فدراسیون جهانی وزنه‌برداری و رییس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان در رشت آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ مراسم افتتاحیه مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر جهان پهلوان نامجو عصر امروز (یکشنبه) با حضور دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان، محمد جلود دبیرکل فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری، سفیر اندونزی در کشورمان، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه‌برداری جمهوری اسلامی ایران و جمعی از قهرمانان، پیشکسوتان و ورزشکاران این رشته ورزشی در مجموعه ورزشی شش هزار نفری شهدای رشت برگزار شد.

در این دوره از رقابت ها، ۳۴ وزنه بردار از جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ارمنستان، بنگلادش، بوسنی و هرزگوین، بلغارستان، کامرون، اندونزی، عراق، اردن، قرقیزستان، مغولستان، نروژ و ترکیه حضور می یابند و برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ ژاپن با هم رقابت می کنند.

وزنه برداران حاضر در این دوره از رقابت ها در هفت وزن المپیکی با هم رقابت خواهند کرد و در نهایت وزنه بردارانی که امتیازات لازم را کسب کنند، جواز حضور در مسابقات المپیک را به دست می آورند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =