دستور فرماندار رشت در خصوص پایش و نظارت جدی قیمت ارزاق عمومی

عصرکاسپین/فرماندار رشت طی دستوری از دستگاه های متولی خواست: ضمن بازرسی و پایش مستمر قیمت ارزاق عمومی بازار، با قاطعیت با متخلفین برخورد شود.
میرشمس مومنی زاده با بیان اینکه متاسفانه گزارش های زیادی در خصوص افزایش قیمت ارزاق عمومی از جمله میوه و تره بار وجود دارد، افزود: متاسفانه عده ای سودجو با سوء استفاده از مشکلات شیوع بیماری کرونا با زیرپا گذاشتن همه ارزشهای اخلاقی و دینی به دنبال منفعت شخصی خود هستند.
وی با تاکید بر لزوم برخورد قاطع دستگاه های متولی با گرانفروشان و محتکرین، اظهار داشت: در همین راستا از ادارات تعزیرات، صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف خواسته شده است با تشکیل تیم های بازرسی ضمن رصد و پایش دقیق بازار، زمینه برخورد بدون ملاحظه و قاطعانه با متخلفین را فراهم آورند.
فرماندار شهرستان رشت با اشاره به احتکار برخی اقلام بهداشتی از سوی محتکرین، خاطرنشان ساخت: با همکاری مردم و دستگاه های اطلاعاتی، افرادی که سلامت عمومی جامعه را بازیچه منافع شخصی خود قرار داده واصناف شریف را که همواره درهمه عرصه ها درکنارمردم بوده اند زیرسوال میبرند، نمی توانند از تیررس قانون و دستگاه های نظارتی به دور بمانند و مطمئناً پس از شناسایی با برخورد قاطعانه و بی رحمانه دستگاه قضائی و دستگاه های متولی مواجه خواهند شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 1 =