عظمتی در همایشی پرشور با جمعی از مردم رشت: اختلاس های میلیاردی می شود اما وقتی نوبت مردم می رسد می گویند نداریم

عصرکاسپین /عظمتی در همایشی پرشور با جمعی از مردم رشت:

– تخریب می‌کنند چرا که می دانند عظمتی با مردم صادق است

– اختلاس های میلیاردی می شود اما نوبت مردم که می شود می گویند، نداریم

– تیم های فوتبالی ما شناسنامه این شهر هستند

– در دوران فرمانداری هرگاه حرفی زدم پای آن ایستادم و به قول هایم پایبند بوده ام

– مدیران بی کفایت در این شهر و استان جایی ندارند

سید ولی اله عظمتی در همایشی پرشور در دیدار با جمعی از مردم رشت با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با کمک و هدایت رهبری و با حضور مردم به پیروزی رسید اذعان داشت: بسیاری از انقلاب ها با شکست مواجه شدند اما امروز و پس از چهل و یک سال هنوز انقلاب ما با همان آرمان‌های بلند به راه خود ادامه داده و این امر بواسطه حضور مردم شریف ایران در عرصه‌های مختلف بوده است.

وی افزود: ایران باید با چنین منابعی خدادای عاری از مشکلات باشد و مردم ما نباید اینگونه در رنج و سختی باشند.

فرماندار اسبق رشت عنوان کرد: جوان‌های ما بیکار هستند و از آینده خود هراس دارند، کشاورزی شهرستان ما اسیر دست مسئولین است، مدیران ما حتی در مدیریت برف نیم متری هم عاجز مانده اند، مسئولین بی کفایت در این شهر و استان جایی ندارد.

عظمتی با تاکید بر اینکه مسئولین تاکنون فرصت سوزی کرده اند عنوان کرد:رشت از فضای توسعه دور است، چرا که نمایندگان ما نتوانسته اند برای طرح های ملی از منابع ملی استفاده کنند و در این امر ناتوان بودند.

وی تصریح کرد: علیرغم اینکه نتوانسته اند از طرح های ملی استفاده کنند حتی منابع موجود هم بدرستی مدیریت نکردند.

فرمانده اسبق سپاه رشت با اشاره به اینکه تخریب می کنند، چرا که می دانند عظمتی با مردم صادق است عنوان کرد: بعد از سه روز مجوز سالن بزرگی را گرفتیم که مردم زیر باران نباشند، متاسفانه لحظه آخر گفتند امکان پذیر نیست، اگر نبود چرا مجوز دادید؟ چرا ما را سرگردان حرف های بیخودتان کردید؟

عظمتی یادآور شد: اختلاس های میلیاردی می شود اما وقتی نوبت مردم می رسد می گویند نداریم.

وی افزود: مشکلات حل شدنی است، باید مطالبه گر باشیم و حق مردم را به گوش مسئولین برسانیم.

عظمتی در ادامه با بیان اینکه تیم های محبوب ما با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم میکنند، اظهار داشت: این تیم ها شناسنامه رشت هستند و امروز در شرایط خوبی قرار ندارند، باید این تیم ها به جایگاه واقعی خود بازگردانیم.

فرماندار اسبق رشت در پایام عنوان کرد: امیدوارم بتوانم با حضور خود شعارها را با عمل تبدیل کنم، در زمان فرمانداری هم هرگاه حرفی زدم پای آن ایستادم به قول هایم پایبند بودم،من در کنار مردم شهرم هستم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − دو =