معاون سیاسی امنیتی فرماندار رشت خبر داد؛ کاهش ۶ دصدی میزان سرقت در شهرستان رشت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان رشت از کاهش ۶ درصدی میزان وقوع سرقت در سطح شهرستان رشت خبر داد.

عصرکاسپین/ فریبرز سعیدی کیا در جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت شهرستان رشت با تقدیر از کادر درمان و گرامیداشت یاد شهدای راه سلامت و با ابراز خرسندی از تولید و انتشار برنامه‌هایی در مبحث سرقت از سوی صدا و سیما، اظهار داشت: استمرار در تولید برنامه هایی با محتویات این چنینی، می تواند نقش به سزایی در آگاه سازی شهروندان و در نهایت کاهش چشمگیر میزان سرقت در جامعه شود.

وی با تاکید بر لزوم آگاه سازی مردم در خصوص روش های سرقت و راهکارهای پیشگیری از آن، گفت: خوشبختانه میزان سرقت در شهرستان رشت طی فروردین ماه سال جاری ۶درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان رشت با اشاره به اجرای طرح گشت تلفیقی در راستای پیگیری از سرقت کابل برق و مخابرات، گفت: گشت تلفیقی در قالب مخابرات، اداره برق، پایگاه های بسیج در کنار مجموعه نیروی انتظامی شهرستان تا پایان سال به کار خویش ادامه خواهند داد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رشت، عملکرد مسئولین زندان لاکان را در زمینه مقابله با کرونا بسیار رضایتبخش و ستودنی دانست و ادامه داد: با اقدامات شایسته این عزیزان، تنها ۶ مورد از این بیماری در بین زندانیان این زندان دیده شد که تمامی آنان نیز مداوا شدند و نخستین مبحث قرنطینه و درمان بالینی نیز در اداره زندان صورت پذیرفت که ان شاءالله از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر خواهد شد.

وی با تاکید بر نقش پایش تصویری و نصب دوربین های مداربسته در معابر عمومی در پیشگیری از وقوع سرقت از شهرداری رشت خواست: گزارش کاملی از اقدامات صورت پذیرفته در خصوص نصب دوربین های پایش تصویری را به فرمانداری ارائه نماید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 2 =