پلمپ ۸۸۰ واحد صنفی در استان گیلان

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان از پلمپ ۸۸۰ واحد صنفی به دلیل عدم توجه به مقررات و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا خبر داد.
عصرکاسپین/سردار عزیزالله ملکی با بیان اینکه تردد خودروهای بومی در بین شهرهای استان ممنوعیتی وجود ندارد، اظهار کرد: با آغاز طرح فاصله‌گذاری هوشمند، تردد خودروهای با پلاک استان گیلان در بین شهرها آزادشده ولی کماکان خودروها با پلاک غیربومی اجازه ورود به گیلان را ندارند.

وی با تأکید بر کنترل و نظارت پلیس بر درست اجراشدن طرح فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: نیروی انتظامی در طی این مدت از واحدهای صنفی، نظارت بر پارک‌ها و تفرجگاه‌ها نظارت به عمل‌آورده و در مبارزه با احتکار مصمم بوده و با خاطیان به‌طورجدی برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به توقیف ۹۷۳ دستگاه خودرو در استان گیلان بیان کرد: از روزهای نخست آغاز طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در کشور تاکنون ۹۷۳ خودرو توقیف و پنج هزار و ۷۷۰ راننده به علت تردد غیرضروری در بین شهرهای گیلان ۵۰۰ هزار تومان جریمه شدند.

ملکی مصوبات ستاد مبارزه با کرونا را لازم‌الاجرا دانست و تصریح کرد: واحدهای صنفی در استان گیلان موظف هستند مصوبات ستاد مبارزه با کرونا را اجرایی کنند و در طی مدت ۸۸۰ واحد صنفی متخلف به علت رعایت نکردن مقررات پلمپ شدند.

وی با درخواست از مردم در خصوص همکاری با نیروی انتظامی افزود: از مردم می‌خواهم از سفرهای غیرضروری به گیلان جلوگیری کنند و در صورت مشاهده هرگونه گران‌فروشی و احیاناً احتکار به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =