دادستان مرکز استان گیلان: ۳ تن از اراذل و اوباش سابقه‌دار گیلان دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان با اشاره به دستگیری ۳ تن از اراذل و اوباش‌ سابقه‌دار رشت گفت: با کسانی‌که قصد ایجاد اخلال در امنیت جامعه دارند برخورد می‌کنیم.
عصرکاسپین/سیدمهدی فلاح‌میری ضمن هشدار به اخلالگران نظم و امنیت عمومی جامعه اظهار داشت: دستگاه قضایی استان گیلان قطعاً با تمام کسانی‌که قصد ایجاد اخلال در نظم و امنیت جامعه دارند قاطعانه برخورد می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان تسریع در رسیدگی به پرونده‌های اخلالگران نظم و امنیت جامعه را از جمله اولویت‌های دستگاه قضایی استان اعلام کرد و ابراز داشت: باید با تمام کسانی‌که اقدام به ایجاد رعب و وحشت در جامعه می‌کنند سریع برخورد شود و این جزو سیاست‌های دادگستری استان گیلان است.

فلاح‌میری با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی استان گیلان به کسانی‌که جرأت ایجاد زمینه‌های ارتکاب جرایم خشن را در جامعه به‌خود می‌دهند برخورد کرده و از صدمات این افراد به جامعه جلوگیری می‌کند خاطرنشان کرد: باید تلاش شود تا زمینه ارتکاب جرایم خشن در جامعه فراهم نشود.
وی از دستگیری ۳ تن از اراذل و اوباش‌ سابقه‌دار در شهر رشت خبر داد و اظهار داشت: این سه نفر در یکی از میادین اصلی شهر با استفاده از قمه و ابزارهای خطرناک قصد ایجاد اختلال در نظم عمومی جامعه و خودنمایی داشتند که سریعاً دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان با بیان اینکه امکان دستگیری متهمان بیشتری در رابطه با جریان فوق وجود دارد تصریح کرد: آدم‌رباها و متهمان ذکر شده پس از دستگیری روانه زندان شدند و تحقیقات تکمیلی برای این پرونده در دست اقدام است.

به گزارش تسنیم، ارتکاب جرایم خشن توسط اراذل و اوباش و سارقان با ایجاد ترس و دلهره در بین افراد جامعه باعث ناهنجاری و بی‌نظمی عمومی می‌شود و برخورد با این افراد جزو خواسته‌ها و مطالبات مردم از دستگاه قضایی است./تسنیم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 14 =