فرماندار رشت در مراسم تجلیل از شهرداران تاکید کرد: ایجاد درآمد پایدار، راه علاج مشکلات شهرداری ها

فرماندار رشت با پرهیز شهرداران از روزمرگی، ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ها را ضروری دانست و گفت: باید از ظرفیت ها و منابع موجود در راستای ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری، استفاده شود.

عصر کاسپین/ مهندس علی فتح اللهی فرماندار رشت با اشاره به اینکه خدمت به مردم نعمت بسیار بزرگی برای مسئولان است، افزود: به هر میزان شرایط سخت تر باشد خدمت با ارزش تر خواهد بود.
وی با بیان اینکه در زمان جنگ هم شرایط خوبی را نداشتیم،افزود: با وجود محدودیت ها پیروز میدان شدیم که این نشان دهنده این بوده که اگر در راستای خدمت و هدف خود تلاش کنیم قطعا پیروز خواهیم بود.
فتح الهی با اشاره اینکه از مجموع حدود یک میلیون نفر جمعیت شهرستان رشت، بالغ بر سه چهارم از جمعیت آن از شهرداری ها خدمات می گیرند، گفت: این خدمات دهی با توجه به کمبود امکانات قابل تقدیر و حیاتی است.
وی با بیان اینکه عملکرد شهرداری ها با توجه به نوع فعالیت در کوتاه ترین زمان از سوی مردم دیده می شود، ادامه داد: بزرگترین شهرداری ها عدم مدیریت واحد شهری است.
وی با تاکید بر ضرورت شناسایی مشکلات و معضلات شهری، تصریح کرد: این موضوع باید در کنار تلاش برای کسب درآمدهای پایدار و اجرای طرح های عمرانی مورد توجه قرار گیرد.
وی با بیان اینکه اگر به دنبال پویایی شهرداری ها هستیم باید به دنبال مدیریت واحد شهری باشیم، افزود: اگر همه ۳۳ موارد پیش بینی شده برای شهرداری ها تحقق یابد دیگر دغدغه تامین درآمد پایدار نخواهد داشت از نظر ارائه خدمات نیز عملکرد بهتری خواهیم داشت.
فرماندار رشت با پرهیز شهرداران از روزمرگی، ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ها را ضروری دانست، گفت: باید از ظرفیت ها و منابع موجود در راستای ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری، استفاده شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − ده =