اجرای ۲ طرح توانبخشی هلال احمر در گیلان؛ بازتوانی معلولان در دستور کار است

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با اشاره به اجرای ۲ طرح توانبخشی در گیلان گفت: بازتوانی معلولان و حادثه دیدگان در دستور کار سازمان است.
عصر کاسپین/ فرید مرادیان امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان و جمعی دیگر از مسئولان استان برنامه‌های سازمان هلال احمر را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: نیروهای سازمان علاوه بر حفظ آمادگی جهت امداد و نجات، برای بازتوانی معلولان و حادثه دیدگان و همچنین ارائه خدمات توانبخشی به افراد برنامه‌ریری کرده و آمادگی دارند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر به برنامه‌های این سازمان در استان گیلان اشاره و خاطرنشان کرد: احداث مجتمع درمانی و دارویی رشت و مرکز خدمات فیزیوتراپی و کاردرمانی در رودسر ۲ طرحی است که در راستای برنامه‌های توانبخشی هلال احمر در گیلان اجرایی شد.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاشگران این سازمان اظهار داشت: هلال احمر باید در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب ارتقاء توان تولید و رشد نسبی جمعیت را در دستور کار خود قرار دهد.
آیت‌الله رسول فلاحتی افزایش کارآمدی این سازمان را در گرو تقویت بعد نظارتی آن عنوان کرد و ابراز داشت: حفظ منافع ملی و صیانت از بیت‌المال بدون نظارت جدی ممکن نیست‌.

وی به هجمه رسانه‌ای دشمن و نابودی فرهنگ ایرانی و اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: دشمنان برای نابودی فرهنگ غنی ما برنامه‌ریزی کرده‌اند و باید برای مقابله با نقشه‌های آنها دستگاه‌های فرهنگی و خدماتی با یکدیگر تعامل کنند.

سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان نیز در جریان این دیدار به طرح‌های اجرا شده در استان اشاره کرد و عنوان داشت: طرح‌های توانبخشی هلال احمر در رشت و رودسر بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال ارزش دارند که در ارتقا حوزه درمانی استان موثر هستند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =